Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Złe zainicjowanie
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Przemekc1
Mam problem, kiedy próbuje włączyć program Avast! (kiedy automatycnie się uruchamia z systeme jest to samo) wyskakuje mi coś takiego. Wcześniej pisało, że nie ma jakiś plików dll przez co nie uruchamiał mi sie nawet konnekt. Chodzi o te pliki, które są np. w dużej paczce konnekta. Po ich pobraniu konnekt chodzi ale z Avastem jest nadal problem. Dodam, że wcześniej wszystko chodzilo jak trzeba.

Sorki Pomyliłem screeny nagłowek to "ashAvast -Błąd aplikacji" reszta jest tak samo. A ten screen jest po starcie avasta z systemem.


PS. Nie mam pojęcia czemu, ale problem przestał się pojawiać. Ale jak ktoś wie o co mogło chodzić to niech napisze

Załączniki

lhs
QUOTE(grayhat)

Ten link dotyczy przecież problemu z defragmentatorem dysku i nie ma nic wspólnego z Avastem (program antywirusowy)!!
grayhat
QUOTE(lhs)
QUOTE(grayhat)

Ten link dotyczy przecież problemu z defragmentatorem dysku i nie ma nic wspólnego z Avastem (program antywirusowy)!!


to windows generuje bledy typu Access Violation wiec powod jest taki sam w roznych aplikacjach....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.