Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: blad w wysylaniu wiadomosci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
deVilbaT
nie wysyla sie wiadomosc jak podaje swoj adres e-mail lub jakis adres www. zainstalowany IE 6 wszystkie potrzebne latki w windows XP itp. itd. nie pozwolcie bym musial przeniesc sie na GG bo to lipny program.
piotr.ek
QUOTE(deVilbaT)
nie wysyla sie wiadomosc jak podaje swoj adres e-mail lub jakis adres www. zainstalowany IE 6 wszystkie potrzebne latki w windows XP itp. itd. nie pozwolcie bym musial przeniesc sie na GG bo to lipny program.

Jesli nie dochodzi do drugiej strony, to byc moze serwer gg nie przepuszcza. Upewnij sie, ze druga strona ma cie dodanego do listy i profilaktycznie przy kazdym wysylanym linku dodawaj jakas tresc (nawet glupie "blablabla" czy "srututu") Spece pewnie odpowiedza ci bardziej specjalistycznie, ale ja jako zwykly luser widze takie rozwiazania (u mnie pomoglo)
Sad
Tak wlasnie jest, jak dana osoba nie ma Cie na liscie, to linki po prostu nie dochodza.. smile.gif
piotr.ek
QUOTE(Sad)
Tak wlasnie jest, jak dana osoba nie ma Cie na liscie, to linki po prostu nie dochodza.. smile.gif

To na bank, ale zdarza sie rowniez, ze nie dochodza do tych, ktorzy maja nas na liscie, dlatego warto zawsze jakas glupia nawet tresc razem z linkiem poslac smile.gif
.nomis
A mi się już 3 razy zdarzyło, że wiadomość w ogóle nie doszła do rozmówcy. Nie było w niej linka, tylko zwykła treść... No i nie dostałem żadnego komunikatu, że niedostarczona.
deVilbaT
wina chyba bylo to, ze druga strona nie ma mnie na liscie bo teraz o dziwo chodzi. wczesniej jednak dodawanie bzdurnego tekstu razem z linkiem nic nie dawalo. na szczescie chyba jest juz wszystko ok. dzieki. pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.