Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rozmowca zmknął okienko ?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
_menic_
Troche moze i dziwny pomysł ale przydatny i do zrobienia tylko miedzy konnekt-konnekt :]
Chodzi o to, aby po klikniecu na jakis tam guzik konnekt wysylal zapytanie do konnekta naszego rozmowcy, sprawdzał czy okienko jest: zakmniete, otwarte, zminimalizowane i odsyłał takowa informacje do nas biggrin.gif
alberht
permanentna ingiwilacja !! nie wytrzymam !! no chyba, że jako opcja /osoba ustawia czy chce takie coś wysyłać/ ale pomysł dobry, coś jak z kontrolką czy ktoś pisze /jabber, tlen/
przecinek
możnaby zrobić coś takiego, że przy np przy zamykaniu okna rozmowy konnekt wysyła jakiś ustalony tekst do odbiorcy... oczywiście jako opcja :roll:
piotr.ek
Jestem przeciwny. Tak opcji, jak i zajmowaniu sie tego typu bzdurami :x (nie mam zamiaru na nikogo naskakiwac - takie mam zdanie, wiec osoby tego chcace moga je smialo zignorowac biggrin.gif)
alberht
możnaby to zrobić przy okazji kotrolki do tlena, ale obydwie funkcje jako opcja !! czasem zdaża mi się zataić prawdę co do mojej uwagi na gg ;p
.nomis
I ja czasami tak robię smile.gif . Więc dobrze byłoby jakby była taka OPCJA. Najlepiej żeby można było ją włączyć dla jednych kontaktów, a wyłączyć dla innych. Mówię zarówno o tym oknie, jak i o pisaniu wiadomości.
_menic_
No oczywiscie ze jako opcja 8)
alberht
.nomis - dokładnie, opcja dla pojedynczych kontatktów / grup, przyda się, bo niekażdy musi wiedzieć czy to jego aktywne czy nie, a są osoby, któe powinny
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.