Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Glosniczek.....
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Stron: 1, 2
_menic_
Fajnie by było, gdyby ktos zrobił wtyczke podobna do kSound tylko zeby dzwiek wydobywał sie z tego małego smiesznego głosniczka...
Bo w moim przypadku uzycie ksound mija sie z celem, gdyz ilekroc siedze przy komputerze to cos zajmuje moje głosniki biggrin.gif
A jak by np. pipczał lub bzyczał to by nie koloidowało z katra dzwiekowa smile.gif
No a w przyszłosci to moze oddtwarzenie midi :twisted:
zenq
w sumie nie glupi pomysl i dobra alternatywa... stary dobry LANChat ma taka opcje smile.gif

ale ja osobiscie i tak nie posiadam pc-speaker'a tongue.gif
alberht
dobry pomysł, ale mój pc-speaker jest taaaki głośny !! tongue.gif nienawidzę go za to tongue.gif
bakerss
no to może wystarczy Ci miganie scroll lockiem ;]
alberht
a pewnie, że wystarcza !! - kMigacz rządzi biggrin.gif ale nie powiem - całkiem fajny ficzer i chyba niezbyt trudny do zrealizowania
Sad
Ja odlaczylem PCs. bo byl strasznie glosny. Czasami wlaczalem/wylaczalem kompa o 3-4 w nocy.. przeszkadzalo to troche innym... tongue.gif ale sam pomysl dobry smile.gif.
_menic_
No to nie koniecznie musi odrazu piszczec aby cały dom obudzic...
Np. w Total Comanderze tak fajnie "stuka" jak sie przesle pliki smile.gif
Olórin
Moze by to do migacza wrzucić?
Sija
QUOTE(Olórin)
Moze by to do migacza wrzucić?


chyba "troche" sie to kloci z nazwa wtyki tongue.gif
lhs
QUOTE(Sija)
QUOTE(Olórin)
Moze by to do migacza wrzucić?


chyba "troche" sie to kloci z nazwa wtyki tongue.gif

efe.K.ciarz??
Olórin
CTRL+C, CTRL+V pare modyfikacji i wtyka gotowa biggrin.gif

edit: nie zebym juz zrobił :PPPP moze jutro cos wyskrobie
alberht
czekamy, czekamy, ale dobierz proszę taką częstotliwość, żeby piszczał ciuchutko - kiedyś w TP napisałem /hehe z gotowca/ progs, który odgrywał 'wlazł kotek na płotek' tongue.gif - było bardzo dobrze, bo niezbyt glosno biggrin.gif
case
QUOTE(Sad)
Ja odlaczylem PCs. bo byl strasznie glosny. Czasami wlaczalem/wylaczalem kompa o 3-4 w nocy.. przeszkadzalo to troche innym... tongue.gif ale sam pomysl dobry smile.gif.

heh, moj sam sie odlaczyl i nikt nie ma mu tego za zle :wink:
QUOTE(Sad)
Ja odlaczylem PCs. bo byl strasznie glosny. Czasami wlaczalem/wylaczalem kompa o 3-4 w nocy.. przeszkadzalo to troche innym... tongue.gif ale sam pomysl dobry smile.gif.


o 3-4 w nocy racze ze duzo osob na liscie niemam :-) ale taki dyskretny piszczek bardziej bylby przydatny [: a nazwa hmmm piszczeK :-) i chyba lepiej jakby to byla osobna wtyczka :] na zasadzie ON i OFF :]
Przemekc1
No całkiem niezły pomysł. Można zrobić taką wtyczke, chociaż ja i tak nie bede jej raczej używać, miganie scroll lockiem mi wystarcza biggrin.gif
scroll jest dobry gdy tylko gadasz, a jak np. grasz i ktos pisze to sie pausa wlacza i wylacza [ mowa o cs-e ] :-) dla mnie rozwiazanie do bani. Wolalbym dzwiek :-)
Przemekc1
QUOTE(arct!c)
scroll jest dobry gdy tylko gadasz, a jak np. grasz i ktos pisze to sie pausa wlacza i wylacza [ mowa o cs-e ] :-) dla mnie rozwiazanie do bani. Wolalbym dzwiek :-)


W większości gier scroll lock jest do niczego (chodzi mi, że za nic nie odpowiada) i w tym przypadku jest bardzo dobry. Ale rzeczywiście jeśli jest to np. pauza to może to wkurzać. Ten dźwięk mógłby być spoko, oczywiście jesli nie grasz w gry z zeszłej epoki biggrin.gif
tak dokladnie... cs jest to stary mod do cs-a [ pierwsza beta '99 ] ale ta gra jest moim calym zyciem, poprostu ja KOCHAM! Jesli ktos niewie jest to gra multiplayer wiec pazuza bardzo przeszkadza ! A dzwiek bedzie gitos!!
Lukas77
a przecież może być w kMigacz i jako opcja odgrywaj dźwięk pcspeakerem... po co 1000 wtyczek, a dla olorina chyba bedzie łatwiej zrobić ctrl+C ctrl+V niż wypuszczać nową wtyke...
A jeszcze odnośnie kMigacza, to można byłoby zmienić żeby po miganiu scroll-lock był wyłączony?? Bo zawsze zostaje włączony jak już nie miga...
Drax
Świetny pomysł z tą wtyczką!
alberht
QUOTE(Drax)
Świetny pomysł z tą wtyczką!

szkoda tylko, że jak dotąd niezrealizowany ;/ Olórn'inie jak tam prace nad kMigaczem w wersji udżwiękowionej? wink.gif
xaxoo
K.migacz jest swietny ale pochłania zbyt wiele uwagi chodzisz sobie po domciu, uczysz się czy pracujesz i zawsze musisz spojrzec na ta klawiature a to rozprasza. z drugiej strony trzymanie często włączonego wzmacniacza ,czy (i) całej wieży zeby tylko pierdnęło nie ma sensu. Właśnie najprostrza chocby on/off opcja z brzęczkiem systemowym ułatwiłaby życie ale żeby "pierdziało" tylko jak ktos napisze, bo ze jest dostepny raczej nie ma sensu smile.gif)

Pozdrawiam Pracujcie nad k.pierdziawą :wink:
noizo
Dołączam się do zwollenikow tej niestety jeszcze nie istniejacej wtyczki. Pomysl genialny. Mnie to czesto wqrza gdy mam wlaczona wieze ze na caly dom mi agatka mowi: Kontakt dostepny...
A piszczenie w glosniczku to siuper sprawa.
Np. z opcjami: piszcz gdy kontakt dostepny, piszcz przy otrzymaniu wiadomosci, pisz w obu przypadkach smile.gif

No i mozliwosc wylaczenia wtyczki ze standardowego glosniczka rozwijanego jako menu.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze juz niedlugo sie doczekamy piszczalki biggrin.gif
2230093
Już kiedyś pisałem o tym ale przypomne jeszcze raz. Miło by było gdyby ksound mial mozliwość regulacji siły głosu. Osobny mikser (nie wyciszający całości np dźwieków systemowych czy winampa) który by pozwolił regulować dzwięki generowane tylko i wyłacznie przez konnekta
psota
Tak se pomyślałem że te informacje mogą się przydać w calu stworzenia wtyczki smile.gif .
shw
psota - nie przesadzajmy - w c++ sa funkcje do obslugi glosniczka systemowego - po co od razu rzucac sie na assemblera smile.gif
psota
Nieznam się na programowaniu... może ktoś chce spróbować napisać wtyczke pod assemblerem laugh.gif
Xao
hmm... a czy directx 9 ma wsparcie dla głosniczka systemowego? biggrin.gif
Olórin
A po co ci odrazu DirectX ? nie dam głowy ale funkcja nazywa sie beep(czestotliwosc,czas)...
atol
Pomysł świetny... wreście będe mógł spokonjnie grac w cs i ludzie nie będą się na mnie denerwowac że nie odpisuje tongue.gif
Aule
Olórin: Dokładniej to funkcja sie Beep() nazywa :wink:
Sad
QUOTE(Olórin)
A po co ci odrazu DirectX ? nie dam głowy ale funkcja nazywa sie beep(czestotliwosc,czas)...


w pascalu chyba tak bylo tongue.gif
NelQ
W Pascalu to wygląda tak:

CODE

Uses CRT;

Begin

Sound("częstotliwość");
Delay("odstęp czasu");
NoSound;

End.
alberht
<jupi> a teraz prosimy wersje w c++ najlepiej pod postacią wtyczki wink.gif
Aule
To zobacz nowego K+'a. Od wczoraj jest wersja beta z głośniczkiem. biggrin.gif
StRuGi
Co do k+, nie mam zadnych ikonek, dlaczego ?
Aule
Ikonek?? Jakich ikonek?
StRuGi
Powinny byc jakies w oknie glownym ? Pod lista kontaktow, bo mam puste pola z opisem :/
u mnie wszytko smiga wysmienicie :-) thx pz16 smile.gif
KV109
Qrka... skad to sciagnac??
powiem ci tak :-) widzisz pz16 ma pod swoimi postami ( jak kazdy ) takie buttoniki :-) i tam ma gg, jabbera, tlena no i strone WuWuWu i tam klikasz na to i Cie odsyla do strony jego :-) i pozniej klikasz "@ beta" i sciagasz Kplus wtyczke :-) Nie ma za co plecam sie na przyszlosc :-)
ziu-tek
hmmm Konnekt nie dla idiotów...

POWINNI TEGO ZABRONIĆ :?
Sija
QUOTE(ziu-tek)
hmmm Konnekt nie dla idiotów...

POWINNI TEGO ZABRONIĆ  :?


no niestety, bycie idiota ogranicza mozliwosci...
KV109
Chcialem podziekowac Arctic, ale skoro mowisz, ze nie ma za co... wink.gif
Aule
QUOTE(StRuGi)
Powinny byc jakies w oknie glownym ? Pod lista kontaktow, bo mam puste pola z opisem :/

Nie chodzi Ci o kTerminarz? Bo to on nie ma ikonek tongue.gif K+ nawet nie ma przycisków w oknie głównym.
Lukas77
Good Job pz16 :-) Lubie jak mi bipnie od czasu do czasu, jednak czy pojawi się w przyszłości opcja żeby nie bipał podczas otwartego okienka rozmowy?? That's will be great!!
StRuGi
Pz16: tak, chodzilo mi o kTerminarz, a czy da sie to w jakis sposob zmienic ?
alberht
może by się przydała jakaś do właczania / wyłaczania beepania przez k+ ? nie potrzebuje pikania jak patrzę na monitor, a do tego przeszkadza, co innego jak mam wyłaczony monitor i np uczę się ( wink.gif ), bo w końcu rok szkolny się zaczal ;p
xaxoo
Dziwne bo jak wlaczam k+ i chce wlaczyc pikanie nie wazne jakich ustawien uzyje w tej wtyczce to mi uparcie wraca na "nie pikaj" o co chodzi???
Dzieki za odpowiedz
Pozdroofka
psota
Może byście pomogli naszemu koledze (a przy okazji mi)!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.