Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zawijanie wierszy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
feri666
Nie działa mi zawijanie wierszy opisu pod kontaktami. Opis jest wyświetlany w jednym wierszu. Gdy ktoś ma bardzo długi opis albo opis pionowy widze tylko pierwszy wiersz. Czemu nie działa?
.nomis
Mi w ogóle nie działały opisy pod kontaktami, ale zaczęło jak ustawiłem opcję żeby wyświetlało pod kontaktami i zrestartowałem K. Spróbuj też, może zadziała smile.gif
case
hmm.. wystarczy poczytac odpowiedni watek, a nie zakladac od razu nowy temat .. :roll:
.nomis
A jest tam odpowiedź na to pytanie?
case
QUOTE(.nomis)
A jest tam odpowiedź na to pytanie?

QUOTE(case)
QUOTE(jareq)
Cłopaki jest już kolejna aktualizacja w której dzieli opisy biggrin.gif  biggrin.gif  Tylko że trzeba podać ile ma być tych linijech (tak pisało podczas aktualizacji) TYLKO GDZIE I CO DOKŁADNIE TRZEBA WPISAĆ?????

w "Formatowaniu pol", w polu "opis kontaktu na liscie", pod "{info}" naciskasz "enter" tyle razy, ile linijek chcesz aby zajmowal opis .. [niestety to stala wartosc dla wszystkich kontaktow :?]

.. :roll:
pamo
Moje posty sie szybko deaktualizuja....

...wiec nie ma sposobu. by uniknac tych pustych linijek ?
.nomis
Dobra dobra, nie mądrzyj się, Case tongue.gif

***
A tych pustek pod kontaktami bez opisób nie da się zlikwidować. Znikną dopiero w wersji 0.7 - to już pamiętam, że jest w tamtym temacie :]
Davka
Na razie najlepszym rozwiązaniem wydają sie być opisy po boku biggrin.gif
case
QUOTE(.nomis)
A tych pustek pod kontaktami bez opisób nie da się zlikwidować. Znikną dopiero w wersji 0.7 - to już pamiętam, że jest w tamtym temacie :]

clap! clap! robimy postepy .. :twisted: :wink:
.nomis
tongue.gif Oj cicho biggrin.gif Tylko tamta wypowiedź umknęła mojej uwadze smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.