Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kUpdate - nie dziala ;/
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
zimaq
Dzisiaj wyskoczyło mi wesoła ikonka w tray'u że jest nowa aktualizacja do zassania... kliknłem.. zaczeło zasysać 2 pliki... zassało kilknąłem OK żeby wyskoczyłookienko updata iii... kupa ;/ nie wyskoczyło... pliki sie napewno zassąły, ale za każdym razem są dalej w updacie... z tym że nie zasysają się już 1min tylko 1s wiec są nadysku jak mniemam... usunołem zawartość katalogu TEMP z folderu konnekta i próbuje zassać na nowo - nic to nie daje - dalej sie zasysają 1s (sa na dystku) i update sie nie włancza!
pomocy!
mam k 0.6.20.114 z 16.07.2004
help
zenq
hmm u mnie nie chcialo update'u zrobic to wywalilem z ...\konnekt\tem\kupdate\ wywalilem upd.exe... sciagnelo go ponownie i wsjo charaszo :]
zimaq
juz wiem co bylo nie tak... otóż plik upd.exe (który znajduje się teraz w C:\Documents and Settings\{user}\Ustawienia lokalne\Temp\Konnekt_{user}\kUpdate ) był uszkodzony ;/
przekopiowałem ten z konnekt\temp\kUpdate i teraz śmiga smile.gif
zenq
o widzisz :] prawie dobrze powiedzialem tylko ze ja mam profile ustawione w kat. programu....
Fazi
a czemu wcześniej miałem upd.exe w konnekt\temp\kUpdate a teraz mam C:\Documents and Settings\{user}\Ustawienia lokalne\Temp\Konnekt_{user}\kUpdate ? Przez wyjazdem miałem jak trza, wróciłem po 2 tygodniach - komp nieruszany, a po włączeniu Konnekta przemieścił się. Trochę to denerwuje jak muszę usunąć zbędne pobrane i zainstalowane paczki (cóż, na miejscu nie zbywa).
Sija
QUOTE(Fazi)
a czemu wcześniej miałem upd.exe w konnekt\temp\kUpdate a teraz mam C:\Documents and Settings\{user}\Ustawienia lokalne\Temp\Konnekt_{user}\kUpdate ? Przez wyjazdem miałem jak trza, wróciłem po 2 tygodniach - komp nieruszany, a po włączeniu Konnekta przemieścił się. Trochę to denerwuje jak muszę usunąć zbędne pobrane i zainstalowane paczki (cóż, na miejscu nie zbywa).


a czemu nie czytamy changeloga i zadajamy niepotrzebne pytania ? ;]
tomeq_85
WItam smile.gif

Jest to pierwszy mój post na forum bo wcześniej nie miałem problemu z konnektem smile.gif

Mam wersje Konnekta 0.6.19.111 Windows Xp PRO SP1 i problem jest w tym że k.Update nie działa :/

Chciałem sobie zaktualizowac konnekta do tej wersja patrz screen biggrin.gif

user posted image

nie wykrywa mi wogule nowych aktualizaji mam go usttawione na sprawdzanie co 6h, następnym problemem jest że wogule nie moge go zaktualizowac do nowszej wersji sad.gif problem opisany jest także wyżej po zaznaczenie "zaznacz wszysko" bardzo szybko pobiuera zawartość z centrali i pojawia się okienko że zaraz nastąpi aktuazlizajcja i zamkniecie konnekta ale konnekta nie zamyka po naciścnieciu "start" aktualizje ale wersja programu jest nadal stara :/.

nic nie daje usuniecie katalogu ...\konnekt\tem\kupdate\ pobierze ponownie go ale dajej jest to samo :/ przy próbie uruchomienia upd.exe mam komunikata "Zły Skrypt!" a tego katalogu wogóle konnekta mi nie utworzył sad.gif C:\Documents and Settings\{user}\Ustawienia lokalne\Temp\Konnekt_{user}\kUpdate

Przeczytałem także ten http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?p=16177#16177 wątek ale takrze to mnie nie pomogło sad.gif

Może jeszcze jakies pomysły biggrin.gif aha reinstal konnekta tesh nei pomógł sad.gif.
Lukas77
Kiedy pojawi Ci się okienko aktualizacji z przyciskiem 'Start', wciśnij ctrl+alt+delete i ubij proces konnekt.exe, następnie zrób aktualizację...
samo uruchomienie upd.exe z katalogu nie pomoże, musisz wpisać w lini poleceń "C:\Ścieżka do upd.exe\upd.exe" update.script
hao
Na centralce jest błąd... Ta wersja do zassania jest tylko na becie - nie na normalnej centralce!
tomeq_85
OK THX wrzucilem sobie centralke z betą i pięknie zassało smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.