Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: TIP - zawijanie wierszy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
odludeq
w nowum beta interfejsie zawijanie wierszy w TIPie jest nieco niewlasciwe ;) mianowicie zawija opis kontaktu.. ale za to przestal zawijac inne dane, tj. telefon, nr IP itd.. wychodza one gdzies poza TIPa tak, ze ich nie widac.

system win98 SE
zenq
zeczywiscie sie to zdarza... win 2k3...
piotr.ek
Fakt, ucina mi nazwiska niektore... ah ten tip, jak nie urok to... wink.gif
zenq
ale szczerze to wole cale opisy bo z reszty to sie raczej nie/zadko kozysta...
piotr.ek
QUOTE(zenq)
ale szczerze to wole cale opisy bo z reszty to sie raczej nie/zadko kozysta...

Masz troche racji, bo rzeczywiscie najdluzsze sa tam chyba nazwiska (nie liczac opisow) i te (mi) specjalnie tam akurat potrzebne nie sa... Najwazniejsze, zeby opisu nie cielo. Z drugiej jednak strony fajnie by bylo, gdyby *wszystko* dzialalo tak, jak powinno, bo watpie, zeby ucinanie nazwisk bylo 'ficzerem' (a nie 'bagiem' wink.gif )
Sad
Dziwne.. ja przelecialem ;P wszystkie kontakty i nigdzie mi nic nie ucielo :>... (w98se).
alberht
ucina - jakby byla stala szerokosc tipa - np ucielo mi adres transportu pogody i kilka nazw

dodane:
przy długim opisie bez spacji tip się rozciąga
odludeq
no to jeszcze dodam..
dobrze by bylo, gdyby kolejna linijka opisu rownala do lewej, a nie do miejsca, w ktorym sie zaczyna opis w poprzednim wierszu.. bo gdy sie zaczyna blisko prawej krawedzi [czasem tak to sie pouklada;)] to tworza sie niepotrzebnie 3 wiersze opisu.. i znowu sie nie miesci ;P [tym razem wychodzi za dolna krawedz ;)]
jareq
QUOTE(odludeq)
no to jeszcze dodam..
dobrze by bylo, gdyby kolejna linijka opisu rownala do lewej, a nie do miejsca, w ktorym sie zaczyna opis w poprzednim wierszu.. [...]

Raczej jest to niemożliwe...
QUOTE
[...] i znowu sie nie miesci ;P [tym razem wychodzi za dolna krawedz wink.gif]

A czy masz najnowszą wersje?? bo z tego co zauważyłem to tego problemu już nie ma :wink:
alberht
hmmm u mnie opisy są rownane do lewej /no chyba, ze ktos tam wstawi mnostwo spacji/ ale zauważyłem, że czasem /jak narazie 2 opisy/ tworzą jeszcze jeden pusty wiersz w tipie

opisy, ktore tworza dodatkowa linie w tipie:
ObÓz ŻeGlArSkI NaD JeZiOrAkIeM biggrin.gif WrAcAm 31 LipCa smile.gif JaZdA!! biggrin.gif
wyjeżdzam bede we wtorek. Jak cos to pisać eski 880 $%# #$%... biggrin.gif
nie ma to jak spontan biggrin.gif // z rodzicami będe pod wieczór..// ;**
jareq
QUOTE(alberht)
hmmm u mnie opisy są rownane do lewej /no chyba, ze ktos tam wstawi mnostwo spacji/

U mnie też (screean_tip_1) ale odludeq chodziło chyba o coś takiego jak na screean_tip_2


QUOTE
ale zauważyłem, że czasem /jak narazie 2 opisy/ tworzą jeszcze jeden pusty wiersz w tipie

opisy, ktore tworza dodatkowa linie w tipie:
ObÓz ŻeGlArSkI NaD JeZiOrAkIeM biggrin.gif WrAcAm 31 LipCa smile.gif JaZdA!! biggrin.gif
wyjeżdzam bede we wtorek. Jak cos to pisać eski 880 $%# #$%... biggrin.gif
nie ma to jak spontan biggrin.gif // z rodzicami będe pod wieczór..// ;**

Może ktoś postawił kilka spacji na końcu albo kożysta z wtyki pionowych statusów i poprostu postawił [Enter] na końcu...
No ale chyba lepiej niech bedzie dodatkowa linia niżeli miało by ucinać wink.gif
alberht
tak to mniej wiecej u mnie wyglada - nie ma spacji, bo uzyłem kDodatkow do skopiowania opisow i wkleilem je takie jakie sa do poprzedniego posta

Załączniki

odludeq
heh.. ja uzywam tipa 'zadokowanego'.. ;) sytuacja przedstawiajaca wszystkie niewlasciwe zachowania przedstawiona jest na screenie.. [jeszcze dodam, ze jak opisowi sie uda rozpoczac w pierwszej linijce, to go nie zawinie, tylko screen wyjdzie poza tipa.. tak jak tutaj godzina]

Załączniki

hao
Dlatego przy tipie zadokowanym najlepiej wpisać wszystko co potrzebne w polu formatowania i wyłączyć "pokazuj również domyślne pola balonika". Wtedy zawijać będzie i wszystko i elegancko
Aule
Hao, czy formatowanie do tipa nie powinno dla każdej nowej linijki oddzielnego punktu robić? A jakiś znak specjalny oddzielałby nowe linijki wewnątrz 1 punktu?
odludeq
QUOTE(hao)
Dlatego przy tipie zadokowanym najlepiej wpisać wszystko co potrzebne w polu formatowania i wyłączyć \"pokazuj również domyślne pola balonika\". Wtedy zawijać będzie i wszystko i elegancko


zawija ladnie.. z tym, ze troche ciezko oddzielic od siebie poszczegolne dane;) przydalaby sie mozliwosc pogrubienia dodatkow do zmiennych.. ;)
odludeq
i jeszcze jedno... {LastActivity} zwraca jakis zagadkowy ciag liczb zamiast godziny i daty ostatniej aktywnosci.. ;) [chyba, ze do tego jakas inna zmienna sluzy..;)]
Przemekc1
U mnie wiadomości w tipie są ok, chociaż wcześniej były jakies problemy. Ale po aktualizacji konnekta do 113 (lub 115) wszystko jest ok. biggrin.gif
Sad
W sumie inne wtyczki mogly by udostepniac swoje zmienne. Np. kDodatki.. wpisalbym {con-result} i wyswietlalby czy osoba jest za NATem, czy tez p2p jest dostepne, tudziez osoba nie ma nas na liscie. wink.gif
alberht
taki maly OT - jak sprawdzic czy dana osoba ma nas na liscie ? /kDodatki v7/
Sad
QUOTE(alberht)
taki maly OT - jak sprawdzic czy dana osoba ma nas na liscie ? /kDodatki v7/


Klikasz prawym na osobe.. wybierasz kDodatki i widzisz.. albo jest "osoba nie ma Cię na liscie" albo "p2p dostepne" albo "osoba za NAT'em"


QUOTE(odludeq)
i jeszcze jedno... {LastActivity} zwraca jakis zagadkowy ciag liczb zamiast godziny i daty ostatniej aktywnosci.. wink.gif [chyba, ze do tego jakas inna zmienna sluzy..wink.gif]


potwierdzam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.