Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy jest taka wtyczka ?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KaCzOr
Na wstepie chcialbym zauwarzyc ze naszego K uzywam od nie dawna wiec prosze o wyrozumialosc.............

ekhmmmm

No wiec mam jedno pytanie. Czy istnieje taka wtyczka (a jezeli nie to czy mozliwe jest jej napisanie? ) do konnekta ktora mogl bym sprawdzac jak dana osoba u mnie na lisci ma mnie zapisanego u siebie na liscie!?


Pozdr KaCzOr :]
Przemekc1
QUOTE(KaCzOr)
Na wstepie chcialbym zauwarzyc ze naszego K uzywam od nie dawna wiec prosze o wyrozumialosc.............

ekhmmmm

No wiec mam jedno pytanie. Czy istnieje taka wtyczka (a jezeli nie to czy mozliwe jest jej napisanie?  )  do konnekta ktora mogl bym sprawdzac jak dana osoba u mnie na lisci ma mnie zapisanego u siebie na liscie!?


Pozdr KaCzOr :]


Nie jestem pewiem czy taka wtyczka istnieje (nic o takiej nie słyszaem), ale możesz wysłać plik do tej osoby plik i zobaczyć czy dojdzie (jak nie pojawi się odpowiednie okienko)
Jeżeli nie ma cię na iście nie zobaczysz także jej numeru Ip.
Albo możesz poprostu spytać się tej osoby czy ma cię na liście...

Jeżeli coś źle napisałem to niech mnie ktoś poprawi.

PS. Witam na forum biggrin.gif
KaCzOr
Dzieki za odpowiedz ale dokladnie chodzilo mi o to czy np: Ktos ma mnie zapisanego na liscie Stasiu Lesiu czy Zdzisiu, a nie o to czy ktos ma mnie w ogole na liscie :!:
KV109
Nie ma takiej wtyczki... ale pomysl dobry, tyle ze chyba niemozliwy do zrealizowania.
KaCzOr
No szkoda, a tak chcialem wiedziec jak kto o mnie mysli na liscie :]



Jeszcze raz wielkie dzieki!

PozdR
piotr.ek
kDodatki pokazuja, czy ktos cie w ogole ma na liscie zapisanego, czy jest za natem, czy tez dziala p2p. To, jak on ciebie ma zapisanego, to juz jego sprawa i nie jest to wysylane na serwer z pewnoscia, wiec i wtyczka zadna tego nie pociagnie (chyba, ze by ktos zrobil wtyke do Konnekta, ktora komunikujac sie z drugim Konnektem posiadajacym ta wtyczke moglaby cos takiego wywolac... ale to troche nie warte zachodu imho kombinowanie)...
alberht
hehe, cos ci kUserzy ostatnnio zrobili żadni informacji o innych - czy aktualnie piszą odpowiedż, czy okienko rozmowy jest otwarte/zminimalizowane/niaktywne/, jak inni mają ich na liście... hehe, ciekawe, co będzie następne wink.gif powtórzę - PERMANENTNA INWIGILACJA, NIE WYTRZYMAM ! tongue.gif
Sad
Konnekt + mini kamera, ktora mozna zamontowac u kolegi tongue.gif...
alberht
QUOTE(Sad)
Konnekt + mini kamera, ktora mozna zamontowac u kolegi tongue.gif...

taka wideokonferencja działająca w jedną stronę wink.gif reality show biggrin.gif
Sad
QUOTE(alberht)
QUOTE(Sad)
Konnekt + mini kamera, ktora mozna zamontowac u kolegi tongue.gif...

taka wideokonferencja działająca w jedną stronę wink.gif reality show biggrin.gif


no wlasnie w kazdym pokoju kamera tongue.gifP
alberht
QUOTE(Sad)
QUOTE(alberht)
QUOTE(Sad)
Konnekt + mini kamera, ktora mozna zamontowac u kolegi tongue.gif...

taka wideokonferencja działająca w jedną stronę wink.gif reality show biggrin.gif


no wlasnie w kazdym pokoju kamera tongue.gifP

ale dostep platny czy za darmo ? to jest roznica ;p hehe, i czy czynne po 22 wink.gif

dodane:
to ja poproszę o kamerkę do pokoju hao biggrin.gif będę Wam relacjonował na bieżąco postępy w v0.7 biggrin.gif
Sad
I tak kazdy wie, ze Hao to projekt - superkomputer wymyslony przez rzad. Zrobili superkomunikator zeby ludzi przyciagnac i manipulowac nimi :>...
alberht
QUOTE(Sad)
I tak kazdy wie, ze Hao to projekt - superkomputer wymyslony przez rzad. Zrobili superkomunikator zeby ludzi przyciagnac i manipulowac nimi :>...

przez nasz rzad ? to juz wiem bede musial placic za wizyte u lekarza - wszystko poszlo na superkomputer tongue.gif jezeli chodzi o manipulowanie ludzmi za pomoca konnekta - robcie ze mna, co chcecie wink.gif tongue.gif
-redef
Taka wtyczka nie jest mozliwa poniewaz:
-ingeruje w czyjas prywatnosc
-lista kontaktow chroniona jest haslem

Trzeba by sie bylo wlamac na czyjes gg/konnekta zeby sie dowiedziec. pozdro
foxtwo
QUOTE(-redef)
Taka wtyczka nie jest mozliwa poniewaz:
-ingeruje w czyjas prywatnosc
-lista kontaktow chroniona jest haslem

Trzeba by sie bylo wlamac na czyjes gg/konnekta zeby sie dowiedziec. pozdro

:twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.