Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Male problem z wtyczka do gg
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KaCzOr
Ostatnimi czasy chcialem zmienic haslo w gg. Patrze w ustawienia no i jest zmien haslo. No to klikam robie wszystko krok po kroku w 4 punktach, a na koncu zawsze jest jakis zonk ze nie mozna pobrac tokenu! :twisted:

Czy idzie to jakos zmienic to haslo czy raczej nie ?

Moze sprawdzic wtyczke i wyeliminowac ten blad ?

Pozdr
alberht
najprościej zrobić to przez oryginalnego klienta gg
Przemekc1
No włąsnie co jest z tym błędem? (jeżeli można to uznać za błąd) Tak samo jest gdy zakłada się konto, e- mail. Czy u was jest tak samo? No i czy będzie to poprawione.

Aha no i co to jest ten token? Bo nie mam pojęcia :oops:
alberht
token to rodzaj zabezpieczenia, generowany losowo obrazek, ktory ma uniemozliwic np robotom internetowym rejestracja na niektorych forach, serwisach itp - bramki ery i idei rowniez maja tokeny
piotr.ek
QUOTE(alberht)
najprościej zrobić to przez oryginalnego klienta gg

Niby tak, ale przydaloby sie w koncu uwolnic od tego padla...
m4t3k
Przerzuciłem się na konnekta, bo gg mi wywalało błąd i nic nie pomogły kolejne reinstalacje. Czyli nie mam możliwości zmiany hasła itp.? Fajnie
alberht
powinno to być poprawione, bo jak na razie to konnekt jest programem dla migrujących z gg, takich ktorzy maja juz swoj nr, bo nowego konta tez nie da sie zalozyc bez tokena
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.