Pomoc - Szukaj - U¿ytkownicy - Kalendarz
Pe³na wersja: zapisywanie wszystkiego do historii
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
_menic_
Czy nie da³oby sie tak zrobic, aby wszystkie informacje jakie trafiaja do okienka z rozmowa np. inforacja o zmianie statusu, niedostarczeniu wiadomosci itp. by³y zapisywane do historii? Nie raz zdaza³o mi sie ze dyskutowa³em z kims nt jego opisu no i wlasnie przyda³oby sie aby to by³o w historii wink.gif
.nomis
Popieram, to mog³oby nawet zast±piæ kStatus, który rozkraczy³ siê przecie¿ po ostatnich aktualizacjach.
piotr.ek
Rowniez jestem za tym, aby mozna bylo przede wszystkim wybrac to, co z okna ma trafiac do historii. Wybrac dlatego, ze na przyklad komunikat "Wpisz wiadomo¶æ!" jest mi tam niepotrzebny, a z kolei kilka innych (o zmianie statusu/opisu podczas rozmowy, dostarczeniu/odebraniu obrazka itp.) moze sie czasem przydac smile.gif
lucas_mcs
tez jestem za tym.. od dluzszego czasu zreszta zastanawialem sie czemu hao nie zrobil tego odrazu.. przeciez skoro jak cala rozmowa jest w histori to czemu nie inne rzeczy ktore pojawiaja sie w okienku ( one pewnie tez w jakis sposob trafiaja do tych 'kolejek' gdzie moglyby byc logowane do historii) nei wiem jak tam jest w rzeczywistosci, tylko takie moje przypuszczenie :wink:
m4t3k
Hmm to mo¿e dodaæ do tego jeszcze info o wysy³aniu plików?
kozek
Te¿ by³bym za wstawieniem takiej funkcji ;]
StRuGi
Przeciez info o wysylanych i odbieranych plikach jest w historii ;/ Ja przynajmniej mam.
EDIT: mialem na mysli przynajmniej, a nie bynajmniej tongue.gif
Sija
QUOTE(StRuGi)
[...] Ja bynajmniej mam.


bynajmniej, powiadasz... wink.gif
Sad
Przeciez kTransfer zapisuje historie. wink.gif
piotr.ek
QUOTE(Sad)
Przeciez kTransfer zapisuje historie. wink.gif

W rozmowie?
case
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(Sad)
Przeciez kTransfer zapisuje historie. wink.gif

W rozmowie?

nie pokazuje w trakcie rozmowy, wiec dlaczego mialby to robic w historii ..
Sad
w archiwum. ;p
piotr.ek
QUOTE(case)
nie pokazuje w trakcie rozmowy, wiec dlaczego mialby to robic w historii ..

I o to wlasnie chodzi, zeby info to trafialo nie do osobnego katalogu w historii, a do rozmowy smile.gif
m4t3k
QUOTE(StRuGi)
Przeciez info o wysylanych i odbieranych plikach jest w historii ;/ Ja przynajmniej mam.

Hmm, nie wiedzia³em smile.gif
To jest wersja lo-fi g³ównej zawarto¶ci. Aby zobaczyæ pe³n± wersjê z wiêksz± zawarto¶ci±, obrazkami i formatowaniem proszê kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.