Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wywołanie IMG przez <text> lub <scieżke>
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
GuZiK
Witam
mam pomysł ,moim zdaniem ciekawy smile.gif
Nie kazdy ma ten sam zestaw emotek wink.gif i tu lezy problem wink.gif
Chodzi mi o to zeby np jak piszemy w oknie rozmowy <ph34r> wyskoczy u naszego rozmowcy ten text tylko a u nas obrazek ph34r.gif

więc, zeby tak nie było, to mzoe by zrobic zeby za pomocą gdy wpiszemy <ph34r> automatycznie wysłało tą włąsnie emotke smile.gif

lub ewentualnei wpisac scieżke tego otóz IMG wink.gif np <D:\Programy\Konnekt\emots\emotki do wysłania\ph34r >
smile.gifi np tam gdzie są te ikonki w oknie rozmowy : "Wyslij" , "Info" , "Wyslij Plik" itp by była emotka ze juz w oknie rozmowy wpisuje sciezke do tego folderu , czyli w tym wypadku
CODE
D:\Programy\Konnekt\emots\emotki do wysłania


smile.gif

Nie wiem jak jest w innych sieciach niz GG i Jabber bo gg ma mozliwosc przesylania obrazkow, jabber nie ( z tego co miwiadomo) ale nasi tworcy wtyczek cos wymyslą wink.gif

czekam na opinie smile.gif
.nomis
Całkiem pożyteczne, ale IMO to nie rzecz pierwszej potrzeby i przydałoby się najpierw menu emotek wink.gif
GuZiK
QUOTE(.nomis)
Całkiem pożyteczne, ale IMO to nie rzecz pierwszej potrzeby i przydałoby się najpierw menu emotek wink.gif


Fakt , przydałoby sie , ale to jzu nie długo , chociaz nei jest do tego potrzebne to menu tongue.gif

P.S
Co to jest IMO ? . Jestem tu nowy ,wiec wiecie ,musze zlapac slang biggrin.gif
piotr.ek
QUOTE(GuZiK)
Co to jest IMO ? . Jestem tu nowy ,wiec wiecie ,musze zlapac slang biggrin.gif

In My Opinion - moim zdaniem.

Update: wiecej tutaj - http://www.jazz.erb.pl/akronimy.htm
GuZiK
dzieki wielkie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.