Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: IRC na chrome.pl
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
Zakrn
Dobra... pewnie jak zwykle wyjdę na [censored]. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak używać bramki ircnet na chrome? Dodaję kontakty, próbuję się rejestrować i cały czas dostaję albo brak odpowiedzi albo jakiś błąd...
duch-x
dajesz uslugi: ramka do icq: prawym rejestracja, podajesz nr i haslo i masz juz transport w kontaktach. poznej kontakty dodajesz w postaci numer@icq.chrome.pl jesli cos sie sypie zrestartuj konnekta. powinno zaskoczyc po restarcie
Olórin
Od kiedy K obsługuje MultiUserChat(MUC) ?? coś przegapiłem?
Zakrn
duch-x, wydawało mi się, że wyraźnie napisałem, że chodzi o IRC, a nie ICQ :roll:

Olórin, i tu leży pies pogrzebany... niewiedziałem, że nie chodzą... nie używałem. Kiedyś sobie dodałem niby jeden do konnekta, przyszło mi dużo wiadomości, poczytałem i usunąłem... Byłem przekonany, że to chodzi :oops:
domek
Nie wiem nie testowalem czy dziala, dostalem takie info:

QUOTE
Z przyjemnością informujemy, że udostępniliśmy na Chrome nową usługę, bramkę do sieci IRCNet. Bramka jest dopiero w wersji 0.1, ale pracuje stabilnie. Zapraszamy do testów i korzystania.
Używa się jej tak jak każdego innego serwera GroupChat. Wystarczy wejść do pokoju #polska@ircnet.chrome.pl
aby rozmawiać na kanale #polska sieci IRCNet. itd.
duch-x
Zarkn faktycznie, sorka, ale oczy mnie juz pieka.. malo spalem ostatnio.. chyba czas go 2 bed sad.gif
hao
Aktualna beta jabbera obsługuje rozmowy grupowe smile.gif Chociaż różnie z nimi bywa smile.gif
Olórin
faktycznie :]
Zakrn
Czyli muszę próbować i próbować, a może w którymś momencie zaskoczy i mnie będę mógł korzystać z transportu irc?
Versago
No ja wlasnie przez to musialem doinstalowac mirke, zeby sobie na ircu pogadac, neo ma klina za shella nie bede placil bo za stary juz na to jestem, a milo jest przypomniec sobie dawne, dobre czasy wink.gif

P.S. nie wiem dlaczego ale na Psi tez nie chce mi to zabardzo dzialac, w kazdym razie cierpliwie czekam na pelna obsluge goup czat w Konnekcie, choc nie sprawdzilem jeszcze tej co mamy obecnie bo chrome u mnie lezy, ale domyslalm sie ze to wyglada cos a'la konferencje czyli bez tej belki z nickami po prawej itp, ogolnie maly sajgon ?
duch-x
QUOTE(hao)
Aktualna beta jabbera obsługuje rozmowy grupowe smile.gif Chociaż różnie z nimi bywa smile.gif


QUOTE(Zakrn)
Czyli muszę próbować i próbować, a może w którymś momencie zaskoczy i mnie będę mógł korzystać z transportu irc?

dokladnie.. wyglada to jak konferencja.. ja bawilem sie w czaty grupowe, nei wiem jak to sie ma do irca, ale w niektorych czatach dziala, a inne rozne smieszne petle mi daja i musze wylaczyc tongue.gif
Olórin
QUOTE(Versago)
neo ma klina

Ciekawe jak ja wchodze na irca ? a mam też neo+. Wystarczy ze bedziesz miał ident'a smile.gif jedyną wadą jest +r, bo w neo jest dynamiczne ip :/
Versago
QUOTE(Olórin)
Ciekawe jak ja wchodze na irca ? a mam też neo+. Wystarczy ze bedziesz miał ident'a smile.gif jedyną wadą jest +r, bo w neo jest dynamiczne ip :/


No patrz, wiedzialem ze jakis czas temu zdjeli, ale myslalem ze to chwilowe bo pozniej znowu nie moglem sie polaczyc, zaraz obadam temat, a +r mi nie przeszkadza, przypomne sobie dawne czasy wink.gif Swoja droga to gdybym nie siedzial za routerem to mozna by sie z ipv6 pobawic, a tak to sie raczej nie uda.

P.S. Oczywiscie to powyzej nie zmienia faktu, iz byloby milo sobie wygodnie z Konnekta 'ircowac' smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.