Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konferencje i czasy.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
pawcio
Dziendobry.
Ja to na wstepie chcialem przeprosic ze zyje, przeszkadzam i wogole, ja tylko w jednej, ale wydaje mi sie ze dosyc istotnej sprawie.
A mianowicie chodzi mi o:
1.) Konferencje. Jest to ostatnio dosyc czesto uzywana forma rozmowy na GG i brak tego w konnekcie w miare szybkim czasie moze spowodowac iz trzeba sie bedzie przesiasc na GG.
2.) Czasy wiadomosci w okienkach.
Chcialem tylko zaproponowac zeby bylo jak w ekg (czas_lokalny/czas_zdalny) bo tak to jak sa inne godziny to ciezko sie polapac.

To juz wszystko.
Jeszcze raz przepraszam ze przeszkadzam.
cRoMo
QUOTE
Ja to na wstepie chcialem przeprosic ze zyje, przeszkadzam i wogole
Wybaczamy tongue.gif
QUOTE
Konferencje. Jest to ostatnio dosyc czesto uzywana forma rozmowy na GG i brak tego w konnekcie w miare szybkim czasie moze spowodowac iz trzeba sie bedzie przesiasc na GG.

To juz bylo obgadane, powinno się pojawić w jednej z bliższych wersjie - tak mi się wydaje
QUOTE
Chcialem tylko zaproponowac zeby bylo jak w ekg (czas_lokalny/czas_zdalny) bo tak to jak sa inne godziny to ciezko sie polapac.

Jak pewnie zauwazyles, pojawilo sie sporo propozycji na ten temat (jesli nie widziales, poczytaj na forum). Ale wydaje mi sie, ze jednak twoja jest najlepsza (sami najlepiej potrafimy sie zorientowac o czasie wiadomosci). Co wy na to?
QUOTE
Jeszcze raz przepraszam ze przeszkadzam

Im czesciej bedziesz przeszkadzac, tym lepszy bedzie Konnekt tongue.gif
musimy wiecej przeszkadzac to Hao bedzie mial wiecej pracy biggrin.gif :twisted:
hao
Co do czasów wiadomości, najprawdopodobniej wygra propozycja, aby przy pierwszej wiadomości (i każdej od razu nie otwartej) pokazać czas z serwera, a w trakcie rozmowy, czas lokalny...
Żeby nie wyglądało to głupio, dodatkowo można sprawdzić, czy czas podamy przez serwer jest więszy od lokalnego i jeśli tak, zastąpić go lokalnym...
Co Wy na to?

Co do konferencji to będą na pewno, ale jeszcze trochę trzeba poczekać.
to nawet niezly pomysl ale nie rozwiazuje to do konca problemu sad.gif
hao
A w jaki sposób nie rozwiązuje?

Wiadomości które leżały na serwerze przyjdą do nas z datą nadania, a nadane podczas rozmowy z datą aktualną... Jedyny problem jaki jest z tym serwerem to to, że podaje datę często o kilka minut do przodu, co wygląda dziwnie... To chyba wszystkie niedogodności które się z tym wiążą...
yhy :oops: smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.