Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Idea a odbieranie wiadomosci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
RaistlinUH
Jesli chodzi o mnie to jest to duze utrudnienie. Nie mam problemow z wysylaniem sms-ow na siec idea. Gorzej jest z ich odbiorem. Jezeli chce sie miec taka mozliwosc z tego co czytalem too : "... Aby móc przeczytać odpowiedzi z telefonów komórkowych, musisz korzystać z bramki WWW!". No i tu rodzi sie moje pytanie. Czy jest mozliwosc odbioru wiadomosci przez konnekta ? Tak jak np jest w gg. Meczace jest takie nieustanne wlazenie na strone idei, wpisywanie nr itd... Milo by bylo . Pozdrawiam
Olórin
Teraz nie ma, i pewnie nie będzie smile.gif Trzeba by było pewnie robic specjalną wtyczkę i takie histerie smile.gif sądze że nie warto...
RaistlinUH
skoro gg ma to czemu konnekt ma nie miec ? A moze znacie jakis alternatywny programik do samego wysylania sms-ow ?
zenq
bo GG ma podpisana umowe z IDEA i dzieki temu odbiera wiadomosci... do zrobienia tego samego w konnekcie trzeba by znac protokol odpowiadajacy za wysylanie sms z gg (inna reklama jest) i tym samym odbierajacy te wiadomosci w gg...
w sumei do zrobienia, ale wez znajdz kogos kto by to zrobil...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.