Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowe SDK i nowy Konnekt...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
hao
Najnowsza wersja konnekta, będzie wymagała od wtyczek kompilacji na nowym SDK. WApilota to nie dotyczy, bo nie korzysta ze zmienionych struktur. Jeżeli ktoś przypadkiem (jest taki ktoś?) kończy właśnie jakąś wtyczkę, dla wygody, niech poczeka z jej wydaniem na nowszą wersję programu i SDK... A to może zająć jeszcze trochę czasu, bo oprócz zmian w SDK które niedługo skończę chciałbym dorzucić jeszcze SMSy...
Maciej_Kowalewski
mi jak zwykle sie upieklo wink.gif
a na powaznie - nie wiem jak bedzie z nowa wersja ktora przygotowuje... bo nowy wapilot juz bedzie duzo bardziej rozbudowany...
hao
Na dzień dzisiejszy w SDK jest zmieniona struktura sDIALOG_choose (nowe 4 bajtowe pole width)... Dojdą zmiany w obsłudze akcji i ikonek, ale to tylko rozbudowanie API, więc kompatybilne wstecz...

Tak przy okazji, zrobiłem test na 500 kontaktach na liście... Chodziło wooolno. Żeby zobaczyć co jest nie tak, skompilowałem wersję bez systemu beta i przede wszystkim bez logowania i innych pierdół do debugowania... Nawet przy 1000 kontaktów nie było widać ŻADNYCH istotnych spowolnień (procesor oczywiście obciążony był bardziej, ale prędkość ta sama)... Przy okazji zniknęło to lekkie opóźnienie przy odbieraniu wiadomości, a tip na liście kontaktów nie zostawiał już śmieci... No cud, miód i orzeszki biggrin.gif
cRoMo
Ja bym proponowal wrzucic to do 'waznych komunikatow', aby ludzie widzieli, ze wersja finalna bedzie szybsza od wersji beta. Ma to jednak pewne znaczenie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.