Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Coś "zjada" wiadomosc.info
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
jareq
:arrow: > KLIK <
dulek000
hehe
jareq
No a teraz to już zjadło całkowicie..... sad.gif

http://wiadomosc.info/
dulek000
Mówią,że mieli problemy z bazą danych laugh.gif Tylko, żeby tutaj czegoś takiego nie było...
jareq
Ale forum działa http://wiadomosc.info/forum
lukaszkuch
No w tej chwili to już nawet forum nie działa smile.gif
Olórin
Co poradzisz jak cały mysql się sypie (wylatuje daemon mysql), z powodu buga w innodb....
jareq
Znowu padło im forum.... chłopaki mają jakiegoś pecha :?
lhs
QUOTE(jareq)
Znowu padło im forum.... chłopaki mają jakiegoś pecha :?

Może to te twoje wczorajsze kilkanaście postów "postulujących o" odświeżenie starego tematu GG 8.0 ich przyblokowało??
jareq
QUOTE(lhs)
QUOTE(jareq)
Znowu padło im forum.... chłopaki mają jakiegoś pecha :?

Może to te twoje wczorajsze kilkanaście postów "postulujących o" odświeżenie starego tematu GG 8.0 ich przyblokowało??

heh może i tak ale to nie bylo specjalnie a po drugie to coś sie zrypalo wtedy bo nie chcialo wysłać (pojawiał sie jakis komunikat ze nie da rady) a potem wyslalo wszystkie na raz...i napewno nie klikanascie bo z tego co pozniej liczylem to tylko 4 tongue.gif ;P

EDIT:
Teraz to już wszystko im padło...
dulek000
QUOTE(jareq)
QUOTE(lhs)
QUOTE(jareq)
Znowu padło im forum.... chłopaki mają jakiegoś pecha :?

Może to te twoje wczorajsze kilkanaście postów "postulujących o" odświeżenie starego tematu GG 8.0 ich przyblokowało??

heh może i tak ale to nie bylo specjalnie a po drugie to coś sie zrypalo wtedy bo nie chcialo wysłać (pojawiał sie jakis komunikat ze nie da rady) a potem wyslalo wszystkie na raz...i napewno nie klikanascie bo z tego co pozniej liczylem to tylko 4 tongue.gif ;P

EDIT:
Teraz to już wszystko im padło...


Już działa...a tych postów naliczyłem 8 smile.gif
Olórin
Co ma piernik do wiatraka ?
jareq
QUOTE(dulek000)
[...] a tych postów naliczyłem 8 smile.gif

no ile by ich nie bylo (może jak ja liczyłem to już część pokasowali bo liczyłem je na drugi dzień z rana kiedy się kapłem że wysłało w tylu egzemplarzach i jak już mowiłem "to nie była moja wina"
QUOTE(Olórin)
Co ma piernik do wiatraka ?

no właśnie...
nie czepiaj sie lhs tongue.gif przecież nie zrobiłem tego specjalnie...
lhs
Czepiałem się siedemnastego października. Dzisiaj sobie przypomniałeś??
jareq
Nie postowalem przez ostatnie 11 (jedenascie dni) bo mnie nie bylo w polsce. Dzisiaj przyjechałem i odpowiadam na posty z tamtego czasu.. tongue.gif wiec się nie gniewaj :wink:
a tak pozatym witam ponownie heh
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.