Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przystanek Woodstock - Kostrzyn 2004
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Lukas77
Wpisujcie się kto się wybiera na woodstock... ja bede na 100% i umówiliśmy się z Sad'em na piffco!! Wspólnie omówimy strategię rozwoju konnekta i namówimy Jurka Owsiaka żeby zareklamował go w Kręciole i na stronach www.wosp.org.pl wink.gif
Lipa.dk
no ja sie na pewno wybieram... w nocy ze srody na czwartek wskakuje w pociag i smigam do kostrzynia. w tym roku po raz trzeci...
Sad
środa 17:24 pociąg na Woodstock. wink.gif Moze sie jakos wszyscy z gadamy? Ja z Lukasem juz jestem umowiony wink.gif...
Lipa.dk
no ale skad wy jedziecie?! w sumie gdyby jakos sie dalo, to ja chetnie bym sie dopasowal tak, zebysmy jechali razem, ale raczej nie da rady, bo o pewnej konkretnej godzinie (w nocy) musze odebrac moja pikna z Poznania (bedzie na jakims recitalu Janusza Radka)... wiec wlasnie tam wsiadamy o 2:34 w pociag... moze w przyszlym roku jakos sie zgadamy :wink:
Sad
Ale to zaden problem.. zostawiasz mi numer telefonu ja do Ciebie dzwonie tongue.gif Spotykamy sie w ustalonym miejscu i idziemy na piwo wink.gif
k4410ph
eee mam pytanko ktorego jest przystanek ? i czy bedzie na zywo transmisja z przystanku ? tongue.gif
werw0e
ja też jadę, szkoda że nie w Żarach ;]
jareq
QUOTE(k4410ph)
eee mam pytanko ktorego jest przystanek ? i czy bedzie na zywo transmisja z przystanku ? tongue.gif

X Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 30-31 lipca 2004 roku w miejscowości Kostrzyn.

A transmisja na żywo będzie tu: http://www.przystanek.noria.pl/ wink.gif
werw0e
no i było...biggrin.gif
piotr.ek
QUOTE(werw0e)
no i było...biggrin.gif

Ano, kilku debili nie wytrzymalo i z pociagow powyskakiwalo... :?
Sad
Ze spotkania nic nie wyszlo.. jak widac kazdy mial inne wazne zajecia tongue.gif %
Lipa.dk
QUOTE(Sad)
Ze spotkania nic nie wyszlo.. jak widac kazdy mial inne wazne zajecia tongue.gif %

...albo nie został powiadomiony sesemesem o miejscu i czasie spotkania przez "kogoś", kto zarzekał się, że owego sesemesa wyśle :twisted:
ed2k
QUOTE(Lipa.dk)
QUOTE(Sad)
Ze spotkania nic nie wyszlo.. jak widac kazdy mial inne wazne zajecia tongue.gif %

...albo nie został powiadomiony sesemesem o miejscu i czasie spotkania przez "kogoś", kto zarzekał się, że owego sesemesa wyśle :twisted:


Heh, po piwku kazdy zapomina... laugh.gif
Sad
QUOTE(ed2k)
QUOTE(Lipa.dk)
QUOTE(Sad)
Ze spotkania nic nie wyszlo.. jak widac kazdy mial inne wazne zajecia tongue.gif %

...albo nie został powiadomiony sesemesem o miejscu i czasie spotkania przez "kogoś", kto zarzekał się, że owego sesemesa wyśle :twisted:


Heh, po piwku kazdy zapomina... laugh.gif


hehe noo 2,5h glowa za oknem w pociagu tongue.gif....
werw0e
mi najbardziej się podobał o dziwo Carrantouhill czy jakoś tak:D no i Hey i Dżem i T.Love ło jezu! nieźle było laugh.gif

i jeśli jeszcze ktoś kiedyś powie że Woodstock to wioska pijaków i morderców to go chyba zabiję wink.gif [flaszką?]
Lukas77
a no... sorry Sad, komóra sie Twojemu kumplowi roładowywała, a potem jak dostałem esa to się własnie przebudziłem po kilku wypitych wczesniej browcach... a potem to już miałem leniaaaaaaaaaaaaaaa...
---
A mi sie najbardziej podobał koncert Armii a potem Zion Train!!! Dawno Armii widziałem a hey i t.love widziałem po kilka razy... woodstock rulez

P.S. Pozdrowienia dla Tadzia!!! lol
Sad
wiem jak to jest Lukas.. ale mieszkamy blisko zawsze mozemy skoczyc na powoodstockowy browar.. wink.gif
sleesh
Nie bylem na woodstoku ale na browarka sie pisze biggrin.gif
Sad
no wlasnie.. wybieramy dzien.. lokacje i wio wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.