Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Format C
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
dulek000
Mam zamiar zrobić sobie w najbliższym czasie format C. Na tej partycji mam tylko windows, a programy na drugiej. Czy jeśli sformatuję C i znów zainstaluję Windows to wszystkie programy będą działać?
Lukas77
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
Aule
Nie wszystkie. Konnekt będzie działał. :wink:
Przemekc1
Większość programów nie będzie działać ponieważ częściowo zapisują się one na partycji systemowej.
zenq
np. konnekt, gg, wpk etc; winrar,ace,zip itp; winamp, foobar, subedit, vplayer itd; eMule, total commander... to bedzie dzialac smile.gif
ale takie nero, office, antywirusy itp juz niestety nie...
ja sam wszystkie programy dzialajace bez instalki trzymam n osobnej partycji... skraca to czas konfigu windy po reinstalu smile.gif
dulek000
QUOTE
nero, office, antywirusy itp


Na to byłem przygotowany biggrin.gif Dzięki!
dulek000
To ja zadam kolejne pytanie: Mam Mozillę Thunderbird i chciałbym mieć uwierzytelnianie TYLKO w serwerze smtp (interia, o2 i wp nie obsługują uwierzytelniania na pop3). Da się to zrobić?
MiLKA
QUOTE(dulek000)
(interia, o2 i wp nie obsługują uwierzytelniania na pop3)

buahahahahahhahahahhahahahahhahahahhahahaaaaaa.... no comment laugh.gif laugh.gif laugh.gif
dulek000
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(dulek000)
(interia, o2 i wp nie obsługują uwierzytelniania na pop3)

buahahahahahhahahahhahahahahhahahahhahahaaaaaa.... no comment laugh.gif laugh.gif laugh.gif


eee...?
StRuGi
No wlasnie, Milka wyjasn z czego tak lejesz ?
Przemekc1
Nie jestem pewien, ale jeśli te konta pocztowe, które wymieniłeś obsługuja uwierzytelnianie smtp to raczej jest to możliwe (sam mam thunderbirda).
Nie rozumiem cię Milka, zczego masz taki polew (może chodzi o to, że tee konta nie mają poprostu uwierzytelnienia?)

No wystarczy ustawic narzędzie konfiguracja kont używaj bezpiecznego uwierzytelnienia, nie wiem natomiast czy to działa także dla smtp.
MiLKA
pop3 jest protokołem który z góry wymaga uwierzytelniania, więc stąd moje wydobywające się pokłady śmiechu. Jedyna rzecz jaka może istnieć dodatkowo w protokole pop3, to bezpieczne uwerzytelnianie, polegające na całkowicie innym (nie plain) wysyłaniu usera i hasła.

w poście dulka000 nie było mowy o bezpiecznym wink.gif
pozatym, jego wypowiedź była by słuszna gdyby napisał pop3 zamiast smtp ;p
dulek000
QUOTE
pop3 jest protokołem który z góry wymaga uwierzytelniania, więc stąd moje wydobywające się pokłady śmiechu. Jedyna rzecz jaka może istnieć dodatkowo w protokole pop3, to bezpieczne uwerzytelnianie, polegające na całkowicie innym (nie plain) wysyłaniu usera i hasła.

w poście dulka000 nie było mowy o bezpiecznym Wink
pozatym, jego wypowiedź była by słuszna gdyby napisał pop3 zamiast smtp ;p


Ok pomyłka :oops:

QUOTE
No wystarczy ustawic narzędzie konfiguracja kont używaj bezpiecznego uwierzytelnienia, nie wiem natomiast czy to działa także dla smtp.


To działa także na smtp, ale też na pop3. A ja nie chcę, aby działało na pop3.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.