Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: WizardeK
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Aule
Looknijcie na tego małego wizarda ustawień do konnekta i piszcie sugestie

PS. Polecam zapisać starą konfigurację przed naciśnięciem "zakończ".
PS2. Okno pokazuje sie tylko raz, więc jak ktoś juz właczy to niech przetestuje.

Załączniki

Przemekc1
No to tak pomysł bardzo dobry, życze powodzenia! biggrin.gif No to co tam powinno być zmienione/dodane. Opis poszczególnych wtyczek konfiguracja opisów (nie tylko pod spodem) wybieranie stylów. Ja tu bym się zatrzymał, żebby nie pogubic poczatujących użytkowników. biggrin.gif
Aule
Co do opisów to sie zrobi. Wybieranie stylu, już chyba nie, chociaż postaram sie ;-)
arkadyjczyk
1. Powinien być przycisk, żeby można było uruchomić go w dowolnej chwili (oczywiście powinien wtedy odczytać sobie już ustawione parametry).
2. Powinien sprawdzać ile kopii wtyczki jabbera jest włączone i tyle razy wyświetlić panel konfiguracyjny.
3. Powinna być możliwość zakładania kont na serwerach.
dulek000
Pomysł GENIALNY!

Nareszcie nie będę musiał chodzić do ludzi i konfigurować im konnekta!
Aule
Co do zakładania kont to na gg sie nie da i na tlenie też. Na jabberze sie da i nawet chciałem umieścić, ale zapomniałem. Co do jabberów to raczej jak ktoś jest początkujący to nie bedzie miał 2, czy 3 jabberów. A to jest dla początkujących. Przycisk sie zrobi, tylko proszę o sugestie gdzie?
ja mialem okazje byc beta beta beta testerem tej wtyczki, gdy posiadala tylko 3 "buttoniki". Juz wtedy wiedzialem ze bedzie r0xorz biggrin.gif Tylko wielka szkoda ze nieda sie zrobic zakladania konta na na gadu-gadu, tlenie jabberze etc. I moja mala propozycja mozliwosc wybrania zestawu dzwiekow, gdy ktos ma tylko podstawowy na dole maly przycisk "pobierz zestawy dzwiekow" i odnosnik do katalogu na www.konnekt.info :]

PZ16 GJ !
arkadyjczyk
To Konnekt nie ma możliwości zakładania kont na gg, a ten guzik w opcjach to do czego służy :?: Ja myślałem o skorzystaniu z tej funkcji, która już w gg jest, tylko zrobić przycisk w wizardku ją wywołujący.
Olórin
QUOTE(arkadyjczyk)
tylko zrobić przycisk w wizardku ją wywołujący.

CODE

sUIActionNotify_2params akcja;
akcja = sUIActionNotify_base(sUIAction(0x41a,0x41b),ACTN_ACTION);    
ICMessage(IMI_ACTION_CALL , (int)&akcja , 0);  
Aule
QUOTE(Olórin)
QUOTE(arkadyjczyk)
tylko zrobić przycisk w wizardku ją wywołujący.

CODE

sUIActionNotify_2params akcja;
akcja = sUIActionNotify_base(sUIAction(0x41a,0x41b),ACTN_ACTION);    
ICMessage(IMI_ACTION_CALL , (int)&akcja , 0);  

Jak, to ja wiem... A co do zakładania kont na gg, to nie działa ono prawidłowo.
szkoda :/ a mialo byc tak pieknie :-)
Aule
Przyciski i checkboxy sa zrobione już. Tylko chce żeby ktoś testnął.
ja moge tongue.gif napisz na gg ^^
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.