Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "PowerGG" dla Konnekta?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
jareq
Mam pytanie do hao oraz do osób piszączych wtyczki dla Konnekta oraz wszystkich innych co o tym sądzą.
Chciałem zapytać o to czy jest możliwość zrobienia takiego packa ze wszystkimi najnowszymi wtyczkami (w formie takiej jak np. PowerGG) dla Konnekta?
Olórin
A warto ? Jak wszystko sie przez kupdate sciaga ? może by dodać checkboxy to ustawiania centralek ? i tak więcej niż jest raczej nie będzie...
jareq
No właśnie w tym sęk że nie wszystko... A co do checkbox'ów z wyborem centralek to nawet niezły pomysł i napewno mniej kłopotliwy dla początkujących...
jareq
Hej chłopaki i jak z tym będzie moge zrobić coś takiego??? Chciałem jeszcze dodać że to ma sens bo nie każdy ma w spisie centralek wpisane centralki beta, KPlugins czy wiadomosc.info Wydaje mi sie że było by to dobrym rozwiązaniem da przeciętnego "zjadacza chleba" który nie ma zielonego pojęcia że wogóle są jakieś centralki i o co wogóle z nimi chodzi... A tak mógl by sobie ściągnąć odpowiedni pakiecik i zainstalować... wink.gif
case
jak dla mnie useless .. :roll:
lhs
QUOTE(jareq)
Wydaje mi sie że było by to dobrym rozwiązaniem da przeciętnego \"zjadacza chleba\" który nie ma zielonego pojęcia że wogóle są jakieś centralki i o co wogóle z nimi chodzi...

Lubisz dużo postów pisać, więc możesz przeciętnym zjadaczom chleba odpowiednie linki podrzucać.
jareq
No dobra - zamykamy temat... a szkoda :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.