Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kNotify HOWTO ?? (help plz)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
LamBerT
Nabralem ochoty na napisanie sobie kilku theme'ów do kNotify ... dwa nawet mi sie udaly
user posted image
user posted image
... ale potem jak to zwykle bywa czlowiek chcial sie rzucic na gleboka wode i kicha...
mam zatem pytanko ... jak przesunac miejsce wyswietlania dostepnosci userow (wraz z opisami) do góry ... chodzi mi dokladnie o to zeby te rzeczy wyswietlaly sie w "dymku".
user posted image

z gory dzieki za pomoc
jareq
Ustawiacz to w pliku konfiguracyjnym z rozszerzeniem .ini w sekcji [margins] wink.gif
Olórin
QUOTE(jareq)
Ustawiacz to w pliku konfiguracyjnym z rozszerzeniem .ini w sekcji [margins] wink.gif

Przyda się ten rysunek
user posted image
hao
Który jest również w FAQ biggrin.gif
atol
Teraz ja mam problem.
Mam grafikę w formacie .png napisałem sobie ustawienia do knotyfy, włączam konfiguracje zaznaczam moją skórkę i daje "Podgląd" wyskakuje mi błąd : "ustawienia wypełniena błędne"
Ktoś ma jakąś rade co to może być?
(jeśli to coś pomoże to mam wersje konnekta 0.6.20.115)
Pozdrawiam.
jareq
Pewnie podałeś złe rozmiary....
np. jeśli Twoja grafika ma 20 pikseli wysokości a wysokość [sizing] top= (patrz rysunek Olórin) podałeś np. 5 pikseli a [sizing] bottom= więcej niż 14 pikseli wtedy właśnie pojawia się ten błąd gdyż nie ma miejsca (musi być przynajmniej 1 piksel) na tzw. obrzar rozciągany po osiach X i Y (ten w którym wyświetlane są opisy). To samo się tyczy pozostałych parametrów (nie mogąbyć szersze/wyższe niż rozmiar Twojej grafiki!!!)
Mam nadzieje ze zrozumiales o co chodzi...
Powodzenia :wink:
atol
Dzięki już wszystko działa smile.gif niedługo dam tu kilka moich prac smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.