Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mozna prosic jakis tutorial do kolejnosci urcuhamiania wtyk?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Masza
lub jakis link do tego w jakiej kolejnosci powinny byc uruchamiane wtyczki...ponieważ czasami pojawiaja sie problemy po aktualizacjach...i konnekt zaiwsa (moje poprzednie posty)

aha i dlaczego nie moge wysylac SMS z miastaplusa??? (mam wtyczke 2.0)

z WWW wysyla normlanie a z konnekta niesttey niet...

pozdrawiam.
jareq
Co do kolejności wtyczek to raczej nie ma rególy chociaz jest kilka ktore lepiej mieć na gorze....
A co do bramki miasta plusa zapraszam tutaj wink.gif
Masza
dzieki no to czekamy smile.gif bo ja rowniez najczesciej korzystam z tej bramki w K:)

p.s a te kilka to..?
Olórin
Wtyczki sieciowe, ktransfer, ggimage warto mieć na górze, reszta w losowej kolejności (chyba że chcemy zmienic kolejność ikonek na paskach narzedzi)
dulek000
No nie wiem. Kiedyś K zawieszał mi się co chwilę. po zmianie kolejności wtyczek na propozycje zenqa (chyba jego) Mam 0 krytyków. Po prostu luksik!
Sija
QUOTE(dulek000)
No nie wiem. Kiedyś K zawieszał mi się co chwilę. po zmianie kolejności wtyczek na propozycje zenqa (chyba jego) Mam 0 krytyków. Po prostu luksik!


ale to nie znaczy, ze tak powinno byc.
MiLKA
QUOTE(Olórin)
Wtyczki sieciowe, ktransfer, ggimage warto mieć na górze, reszta w losowej kolejności (chyba że chcemy zmienic kolejność ikonek na paskach narzedzi)

ggimage nie wymaga kolejności i tak wymusza sam w sobie odpowiednią kolejność.

Polecam zawsze na góre dawać wtyke GG ;]
Zakrn
A co w przypadku, jeżeli dwutlenek wywala krytyka przy pierwszej próbie połączenia?
piotr.ek
Heh, szczerze mowiac, to nigdy nie zwracalem (i nie mam na razie zamiaru) uwagi na kolejnosc wtyk smile.gif exPIMP, gg, kIEview, konnferencja, kstyle, kTransfer, notify, sms, update, kDodatki, kjabber, K.Notes, faworki, dwutlenek, mejliK, ggimage, K.Away, kAllStatus, kboard, KiK - kolejnosc wiec taka, jaka wyszla sama z siebie i jak na razie wszystko gra...
ShaQ
ggcrypt jeszcze warto miec gdzies wyzej, nawet wyzej niz wtyczka GG.

oczywiscie jesli ktos z tego korzysta;d
Lukas77
A ja myśle że powinno to być rozwiązane jakimiś priorytetami. ggcrypt przecież musi być wyżej niż gg.dll i naczej nie będzie działał...
WPROWADZIĆ WTYCZKOM PRIORYTETY!!!
MiLKA
Hmm... wtyczki mają priorytety, gdyby tak nie było, to nie działałby ggimage ;-)
Olórin
QUOTE
Hmm... wtyczki mają priorytety, gdyby tak nie było, to nie działałby ggimage

A k.lawa tylko gdyby byla pod kieview...
Aule
smile.gif Mają, mają, ale zazwyczaj sie standardowy ustawia. Np DzielniK ma wyższy od gg.dll i dlatego sie nie pokazywała siec w Sprzątaczu, bo to DzielniKa program pytał o identyfikator, a on go nie podawał :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.