Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Format pliku z listą kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
gdr
Niedawno przyłączyłem się do rozwoju projektu SSMan (program do wysyłania smsów). Jednym z postawionych mi zadań jest umożliwienie importu listy kontaktów z Konnekta. I tutaj następuje moja prośba do Hao, bądź kogoś innego "wtajemniczonego":
Jeśli możesz, opublikuj gdzieś format pliku z listą kontaktów używanego przez Konnekta. Przejrzałem zarówno SDK, forum jak i dużo googlałem bez żadnego skutku. Wiem, że nie jesteś zwolennikiem upubliczniania swoich źródeł, ale myślę, że darmowy projekt, jakim jest AFAIK Konnekt nie straci wiele jeśli upublicznisz chociaż format pliku.
Olórin
Najprościej każ wyeksportować userowi listę expimpem i analizuj XML'a :] albo napisz stosowną wtyczkę.... Nie sadze żeby hao opublikował format zapisu .dtb. Pozatym po co ma pomagać konkurencji? wszak konnekt to też progrs do sms'ów biggrin.gif
gdr
No wlasnie nie chodzi o to zeby pisac wtyke ani w ogole uruchamiac k., tylko zeby normalnie mozna bylo zaimportowac liste...
No nic, zobaczymy co na to Hao. Mam jednak cicha nadzieje ze troche pomoze.
nix
z tego co pamietam format ma sie zmienic w wersji 0.7.x bo obecny nie jest do konca doskonaly (chodzi o zakladanie hasel na pliki)
przylaczam sie do propozycji Olórina - exportowanie listy expimpem i dzialania na xml :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.