Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: miastoplusa.pl eraomnix.pl
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
bonesowy
Mam maly problem z wysylaniem sms przez bramke miastaplusa.
wczesniej wszystko bylo ok, teraz jednak zamiast komunikatu "wszystko OK", pojawia sie o taki: "Brak informacji wysłanych wiadomościach. SMS mógł nie zostać wysłany".

Jezeli chodzi o eraomnix, to problem juz byl od samego poczatku, podaje moj login i haslo w opcjach, a przy wysylaniu wypisuje mi: "użytkownik nieautoryzowany"

z gory dzieki za kazda pomoc
Olórin
W omnix numer musisz wpisac jako 45123456789 bez + na początku ale z 48... a z miastaplusa nie korzystam
niki
a co do bramki miastoplusa.pl to sciagnij sobie najnowsza wersje skryptu z katalogu i blad zniknie smile.gif
bonesowy
O dzieki wielkie niki, teraz juz pieknie wysyla sms'y.
W eraomnix, to byl moj blad, bo nie zaznaczylem w wyborze bramki "era podstawowa", ale dzieki Olórin, gdyz Twe slowa nadaly mi mysli, by rozkminic ten blad.
rs1971
QUOTE(niki)
a co do bramki miastoplusa.pl to sciagnij sobie najnowsza wersje skryptu z katalogu i blad zniknie smile.gif


no niestety ale wer 2.0.1 też wywala błąd "Brak informacji wysłanych wiadomościach. SMS mógł nie zostać wysłany".
rs1971
:oops: to chyba jednak wina samej strony...też nie idzie wysłać sad.gif
bonesowy
wer 2.0.1 wczoraj dzialala i dzisiaj rano zreszta tez
dopiero teraz zauwazylem ze na nowo pojawia sie blad sad.gif
a szkoda, bo miastoplusa to moja ulubiona bramka
jareq
Miasto Plusa już działa smile.gif najwidoczniej coś modernizują...

ps. bonesowy to też jest moja ulubiona bramka :wink:
bonesowy
potwierdzam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.