Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kontakty - Dodawanie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Centralny
Witam,

Nie wiem czy to tylko u mnie tak się dzieje, ale jeśli dodaje nowy kontakt to jego status zawsze jest "Niedostępny", mimo, że osoba jest w rzeczywistości dostępna. smile.gif

Nie działa również dodawanie kontaktów z okna "Szukaj..."

Ktoś ma coś podobnego ?

Szukałem info o tych błędach na forum, ale nie znalazłem, wieć pisze tongue.gif
Aule
Po , czy przed dodaniem jest niedostępna? Kontakt zawsze jest niedostepny przed dodaniem.
Sad
Ja tez tak mam dodaje kontakt na liscie jest niedostepny a tak na prawde dostępny jest.
.nomis
Też to mam, tylko w przypadku kontaktów jabberowych. Kontakt albo ma u mnie status niedostępny, albo ma nieaktualny status (jeśli go zmienił, to u mnie dalej wyświetla się stary).
Puma
Też to zauważyłem u siebie, sieć gg i tlen, osoba dodana jest niedostępna (słoneczko na czerwono) choć w oknie piszę iż dostępna jest dana osoba.
zenq
probowal ktos wesc w konfiguracje i kliknac OK? wtedy lista kontaktow sie odswierza... moze pomoze.
K. niestety nie zawsze samo to robi (np. ikonka aktywnosci sama nie zniknie po 20 minutach nieaktywnosci kontaktu...) sad.gif
Centralny
U mnie to się dzieje dla GG.

Zamknięcie programu i ponowne uruchomienie niczego nie zmienia.

Zrobiłem nawet pewien test:
Dwa kontakty na ten sam numer,
Jeden kontakt importowany z GG działa i pokazuje status,
Kontakt który dodałem przez Konnekta jest cały czas niedostępny, nawet po przeczytaniu danych z Katalogu Publicznego.
Oczywiście osoba ta jest dostępna. :-)

No i nie działa dodawanie z okna "Szukaj..." Ale to juz pisalem.

Czy można się spodziewać usuniecia tych problemow przy okazji najbliższych aktualizacji ??
Sad
Ja mam czasami jeszcze tak.. dodaje kontakt pokazuje jako dostepny (w rzeczywistosci tak jest) ale nie chce go umiescic na gorze listy.
.nomis
Nie pomaka wejście do opcji i kliknięcie OK?
Konnekt w ogóle ma problemy z odściweżaniem listy kontaktów... Kiedy ktoś robi się niedostępny, to dalej jest wśród dostępnych... To samo z każdą inną zmianą statusu. Dopiero wejście do opcji i kliknięcie ok pomaga.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.