Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kLAN i GG
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Marcun
Moje uwagi dot. programu:


kLAN:
1) statyczny status kontaktów (sprawdzany tylko raz, przy załadowaniu programu) - nigdy nie wiesz, czy ktoś rzeczywiście jest on-line;
2) wysyłanie wiadomości do użytkowników, których komputer jest w stanie wstrzymania (lub podobnym) kończy się komunikatem "nie można wysłać wiadomości" lub najwyżej czystym okienkiem wiadomości u odbiorcy (w dodatku ikonka mruga, że jest wiadomość i dopiere usunięcie wiadomości z kolejki w historii załatwia sprawę)

GG:
1) niedopracowane emotikony
2) po wyjściu ze stanu wstrzymania wiadomości się"wieszają" w sposób podobny do tego opisanego w pkt 2 kLAN
Aule
Co do punktu 1 kLana to jest wiadome od dawna. A jak rozumieć punkt 1 z GG?? W czym są niedopracowane? Bo jakoś nie mogę zrozumieć, o oznacza niedopracowane emotikony laugh.gif
U mnie punkt 2 z GG nie występuje, więc nie wiem do czego się czepiasz.
Ps. Jaki masz Win?
alberht
pewnie chodzi o menu emot tongue.gif albo o to, że w paczkach nie ma emot ze standardowego gg...
Aule
Efekt z z punktu 2 prawie wystąpił, jednak sie nie zablokował, tylko chwilowy przestój był. laugh.gif
Emotikony jak sie nie podobają to sobie te z GG zainstaluj.
Marcun
Kurcze, ale się poczułem... :? "Czego się czepiasz", "to sobie z GG zainstaluj" - spokojnie Panowie, nie bierzcie tego tak osobiście, w końcu to dział "support". Doceniam wkład pracy włożony w KONNEKT, w końcu zainstalowałem go zamiast od dawna używanego GG. Co nie zmienia faktu, że jeszcze trzeba nad nim popracować i staram się dołożyć swoją skromną cegiełkę.

Wracając do meritum: oczywiście tęsknię za buźkami z GG, więc "sobie je zainstaluję". Widocznie przeoczyłem taką możliwość - sorry. Jestem ciekaw, czy wtedy można korzystać z całgo zestawu (te niuanse typu smile.gif i :-) itd.).

Przyznaję się też, że słowo "zastój" przy GG2 jest bardziej właściwe. Co nie zmienia faktu, że wiadomość musiałem szukać w historii...

No i kLAN: jeżeli o braku pingów wiadomo od dawna, to czemu "od dawna" nie jest to zrobione? Nie chcę nikogo pouczać lub popędzać, ale jest to podstawowa sprawa. No i te przesyłanie wiadomości: ja korzystam z XP, drugi komp to 98SE. W układzie, gdy ja nie pracuję (nie musi być stan wstrzymania - wystarcza czarny ekran, czyli stan bezczynności) wtedy info przychodzi przez komunikat Posłańca zamiast w oknie programu. W odwrotnej sytuacji (98 "odpoczywa") w ogóle wiadomość nie przechodzi.

To tyle na razie... smile.gif
Aule
Źle ton zrozumiałeś... Chodziło mi o to że możesz sobie zainstalowac ikonki z GG. Ja używam tych z IPB, bo te z gg sa tandetne....
A co do "czego sie czepiasz", to całe zdanie to było "nie wiem czego sie czepiasz"... :roll:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.