Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: limit transferu?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
snoppy
Witam,
Dzisiaj próbowałem przesłać pliczek 400MB przez ktransfer i się okazało że cały czas transfer wynosił 50KBps. Jak sciągnąłem sobie zwykłe GG to transfer był dużo większy.
W związku z tym mam pytanie: czy konnekt posiada jakiś limit transferu dla plików i gdzie to można zmienić.
case
problem znany, poszukaj..
snoppy
QUOTE(case)
problem znany, poszukaj..

no poszukałem, ale jasno nikt nie odpowiedział. Zajmuje się jeszcze ktokolwiek tą wtyczką?
Sahasrara
Po prostu nikt nie wie jak to naprawić. BTW, nie jestem pewien, ale źródła wtyczki są chyba dostępne dla wszystkich.
case
QUOTE(Sahasrara)
BTW, nie jestem pewien, ale źródła wtyczki są chyba dostępne dla wszystkich.

sa, sa.. nie ma tylko kto do nich zagladnac.. :roll:

kurna, czemu tych "informatykow" tu tak malo .. :?
Aule
laugh.gif Informatyk i programista nie zawsze znaczy to samo. Mój były nauczyciel od infy niby jest informatykiem a nie jestem pewny czy zna dobrze html'a tongue.gif
Sad
Informatyk to glownie komputerowy-matematyk.. imho
(Przepraszam za offtopic :oops:)
Lipa.dk
QUOTE(pz16)
laugh.gif Informatyk i programista nie zawsze znaczy to samo. Mój były facet z infy niby jest informatykiem a nie jestem pewny czy zna dobrze html'a tongue.gif

trochę się wystraszyłem czytając Twojego posta... laugh.gif
case
QUOTE(pz16)
laugh.gif Informatyk i programista nie zawsze znaczy to samo. Mój były facet z infy niby jest informatykiem a nie jestem pewny czy zna dobrze html'a tongue.gif

[ot] taa.. ja tylko teoretyzuje.. :wink: [/ot]
Aule
O mnie sie nie martw... Jestem hetro.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.