Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: menu i menu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
2230093
Ja mam taką propozycje aby można było dolnie konfigurować menu będące pod prawym klawiszem myszki po naciśnieciu na na kontakt na liście ( co tam ma być i w jakiej kolejności). I jeszcze raz chciał bym przypomnieć już poruszany przezemnie temat aby dodano do menu kontekstowego systemu operacyjnego opcje sent to konnekt user. Wyobrażam to sobie w taki sposób w jaki jest to zrobione w ICQ klikam na plik prawym wybieram w menu konnekt>usera i finito (może to być też w send to>konnekt>user) co uważam za bardziej rozsądne.
zenq
hmm da sie to wtyczkami zrobic... tylko znajdz kogos kto by to napisal :/
case
QUOTE(2230093)
Ja mam taką propozycje aby można było dolnie konfigurować menu będące pod prawym klawiszem myszki po naciśnieciu na na kontakt na liście ( co tam ma być i w jakiej kolejności).

mhm, personalizacja ponad wszystko :wink:
mam nadzieje, ze bedzie w k0.7 8) [z reszta, czego tam ma nie byc tongue.gif]
djkwaku
kurde a wiadomo kiedy będziee ta słynna wrsja 0,7 ?? :twisted:
lipa
QUOTE(djkwaku)
kurde a wiadomo kiedy będziee ta słynna wrsja 0,7 ?? :twisted:

jak to kiedy?! przecież już jest... poszukaj na centralkach... :roll:
djkwaku
jak gdzie ???już jest konnekt 0,7 ???????? bo ja o tym nie wiedziałem laugh.gif ale cosik mi się wyfaje że nie ma lipa cosik moze Ci sie pogieło :?:
.nomis
.Lipa, co ty gadasz biggrin.gif. Aż mi się prawie gorąco zrobiło tongue.gif Nie rób tak więcej! biggrin.gif
lipa
mała dywersyja nikomu nie zaszkodzi :wink:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
NelQ
QUOTE(2230093)
Ja mam taką propozycje aby można było dolnie konfigurować menu będące pod prawym klawiszem myszki po naciśnieciu na na kontakt na liście ( co tam ma być i w jakiej kolejności). I jeszcze raz chciał bym przypomnieć już poruszany przezemnie temat aby dodano do menu kontekstowego systemu operacyjnego opcje sent to konnekt user. Wyobrażam to sobie w taki sposób w jaki jest to zrobione w ICQ klikam na plik prawym wybieram w menu konnekt>usera i finito (może to być też w send to>konnekt>user) co uważam za bardziej rozsądne.


Ja jestem za takim rozwiązaniem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.