Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt a plec kontaktu !?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
KaCzOr
No wiec......

Ekhm....

Mam oczywiscie wlaczone Knotify i ladnie pokazuje kto jest dostepny i te wszystkie inne rzeczy. Ale sedno tkwi w tym po czym konnekt rozpoznaje plec jaka kontakt zapisany na liscie bo np: ktos jest zapisany jako mezczynzna a Knotify mowi mi "jest dostepna" i na odwrot czyli mam dziewczyne i gada ze "jest dostepny" wie ktos o co chodzi ?!

Z gory ThX and Greetz for all biggrin.gif
Sija
jezeli nie masz ustawionej plci dla danego kontaktu, k.notify "rozpoznaje" plec po ostatniej literce imienia [jezeli == a, to kontakt jest plci zenskiej]
KaCzOr
aaaaaaa........

To taka szprytna zabawa laugh.gif

Dzieki
Aule
Jeżeli masz kogoś jako Kuba wpisanego to rozpozna go jako dziewczynę ;-) Takie juz są imiona :roll:
Lipa.dk
QUOTE(pz16)
Jeżeli masz kogoś jako Kuba wpisanego to rozpozna go jako dziewczynę ;-) Takie juz są imiona  :roll:

a to to nie jest tak, że jeśli w Więcej > więcej mam takiego Kubę zaznaczonego jako mężczyzna, to kNotify wykryje "go" jako mężczyznę?!?!?
kox
QUOTE(Lipa.dk)
a to to nie jest tak, że jeśli w Więcej > więcej mam takiego Kubę zaznaczonego jako mężczyzna, to kNotify wykryje \"go\" jako mężczyznę?!?!?
Właśnie tak jest. Cały czas mowa o tym co się dzieje gdy nie określisz płci.
Aule
laugh.gif Nie ekscytuj się tak, bo ta kontrolka właśnie jest po to, żeby takie wyjątki poprawiać....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.