Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zapowiedź :)
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Zamiast opisywać co już zrobiłem, wrzucam fragment z changelog'a. Do wydania nowej wersji jeszcze jednak zostało sporo, przede wszystkim tych największych zmian... Co konkretnie jeszcze dojdzie, to już niespodzianka smile.gif

QUOTE
0.6.15.83
- ui - poprawka komunikatów błędów
- ui - możliwość wybrania ilości \"mignięć\" oknem wiadomości
- ui - poprawka automatycznego ukrywania okna
- ui - znalezione kontakty zostają dodane do aktywnej grupy
- ui - w ustawieniach prawidłowo działa \"zastosuj\"
- ui - możliwość przeszukiwania [dalej] kontaktów
- ui - możliwość ustawienia zakładek grup w pionie, lub w kilku linijkach
- ui - możliwość włączenia płaskiego scrollbara na liście kontaktów
- ui - Powiadomienie o dostępnym kontakcie zależne od wybranej płci.
- ui - Poprawka pobierania daty urodzenia
- ui - informuje o próbie wysłania pustej wiadomości
- ui - usuwa zbędne znaki z początku i końca wysyłanej wiadomości
- ui - możliwość usuwania opisu ręcznego po zmianie statusu.
- ui - o wiele większe możliwości zdefiniowania tekstu w tytułach okien - głównego i wiadomości i w komunikatach w tray'u.
- ui - poprawka znikających powiadomień po pojawieniu się nowego kontaktu
- ui - dodane - ulica i kod pocztowy - do informacji o kontakcie
- ui - proste podsumowanie informacji o kontakcie... Pewnie później będzie trochę lepsze...
- ui - na w2k wzwyż można włączyć półprzezroczystość głównego okna
- gg - Poprawka czasów odebranej wiadomości w gg.dll
- gg - Ręcznie wprowadzane opisy mają ograniczoną długość.
- gg - Poprawiona obsługa proxy. Działa logowanie na proxy.
- gg - Poprawiona kolejność statusów w tray'u
- nowsza wersja systemu zapisu danych. Konwersja odbywa się automatycznie.
- nowe wydanie SDK
- przy pierwszym uruchomieniu pyta o katalog do trzymania profili i nazwę nowego profilu.
- po usunięciu profilu pojawia się okno wybierania nowego.
cRoMo
hao, brawo, nawet nie sadzilem, ze prace posunely sie tak daleko. Mowiles, ze masz dodatkowe zajecia obecnie oprocz rozwoju konnekta, czego wcale nie widac. Cieszymy sie niezmiernie smile.gif A ta niespodziewanka to pewnie sms-plugin ?tongue.gif
hao
I tak jak na mój gust, tempo mam żółwie... Jakiś ostatnio niewyspany jestem biggrin.gif Może to od tego...

Niespodzianka, będzie mała, a może będzie ich kilka... SMSy będą na pewno... Może troszkę opóźnią wydanie, ale będą... Albo nie opóźnią, tylko że nie będzie od razu wszystkich bramek jakie dać chciałem...
a kiedy beda banery [sic] :?
winthux
pewnie w ostatcznym releasie smile.gif... z resztą to też zależy od gg teamu wink.gif
konrad
a kiedy bedzie dostepna ta wersja cuda ?
w okolicahc przyszlego tyg. ? moze nawet tego ??
mhh a moze mozliwosc zmiany ikon statusow na wlasne? biggrin.gif
hao
Sad... Gorąco!

Nad banerami nawet nie myślałem, więc na bank nie prędko smile.gif

A wyjdzie... hmmm wtedy kiedy wyjdzie. Lista nowości ciągle się wydłuża. Rozszerzam API i staram się wpakować za jednym razem jak najwięcej się da, co przy okazji daje nowe możliwości i nowe pomysły. Np. jest już w pełni gotowa i sprawna nowa mini-wtyczka, której kod prawdopodobnie udostępnię :twisted: ...
winthux
a ta
QUOTE
nowa mini-wtyczka
to do czego będzie służyć?
jeszcze myslalem nad takim czyms jesli poda sie link np konnekt:gg:902108 (<a href="konnekt:gg:numer_osoby">moj numer</a>) to otworzy sie okno z konnekta ( o ile jest zainstalowany) i mozna napisac do danej osoby smile.gif
hao
Winthux - SAD był bardzo blisko...

SAD - pomysł dobry... dodany do TODO
jstarzak
A moze zamiast konnekt:gg:numer poprostu przepiac juz standardowe gg:numer , ktore jest juz obslugiwane zdajsie przez gg > 5.0 (widzalem na niektorych stronach takie linki). Twozenie kolejnego standardu, to kolejny balagan.
hao
A mógłbyś przytoczyć działający przykład? I masz rację, lepiej "przejąć" coś co już działa... Oczywiście za zgodą użytkownika...
jstarzak
http//gory.pttk.pl/kontakt.html
sam dol, tam gdzie jest kontakt z autorem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.