Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowa centralka
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
kozek
Bardzo miło by było gdyby powstała taka cenralka z której ściągało by się pliki z katalogu, np. style css. Tak jak to jest na cenralce z wiadomosc.info. Chodzi mi o to aby ta centralka która była została tyle, że bez wtyszek. A w tej nowej żeby były te same kategorie jak na stronie w katalogu.
mefju
taaak i najlepiej podgląd ściąganego pliku... - nie wiem czy do zrealizowania.
Jeżeli nie - to ja wole najpierw w katalogu plików na www sprawdzić jak wygląda to co ściągam (kota w worku nie kupuje)tongue.gif takie jest moje zdanie
atol
Ciekawy pomysł smile.gif tylko jak by sprawdzać co ściągamy?
gosciu
A z ta na wiadomosc.info cos jest nie tak ?
QUOTE
tylko jak by sprawdzać co ściągamy?

Wchodzimy na strone i patrzymy :>
Sad
ostatnio centralka wiadomosci.info nie dzialala
gosciu
Przypadkiem, nieprzewiduje aby to sie powtorzylo, a juz na pewno bede sprawdzac czy dziala po zmianie czegos co moglo by na nia wplynac... Zreszta wystarczylo mnie powiadomic, zaraz bym ja aktywowal.
Sad
Polak madry po szkodzie wink.gif..
Olórin
Powracając do kwestii zasadniczej, to zapraszam do wrzucania styli z katalogu na wiadomosc.info - prostym sposobem będą na centralce wink.gif
KV109
Hmm... skorzystam z okazji, zeby sie wypowiedziec co do centralek. Po pierwsze, uwazam to za cos co najmniej niestosownego, ze z wiadomosc.info mozna sciagac wiecej i szybciej stuffu do K niz z rodzimej centralki K (niezaleznie od tego, jak dobre stosunki K ma z wiadomosc.info i z calym szacunkiem dla Goscia). Teoretycznie nie robi to zadnej roznicy, ale praktyka wyglada tak, ze tylko niewielka grupa userow ma w aktualizacjach dodany adres centralki na wiadomosc.info. Traca Ci, ktorze nie maja jej wpisanej, a nie maja bo 1) skad maja wiedziec, ze cos takiego istnieje, 2) nawet jesli wiedza, to skad ma im przyjsc do glowy, ze z rodzimej centralki K nie sciagna wszystkiego, co jest do sciagniecia. W zwiazku z tym uwazam, ze:
albo adres centralki z wiadomosc.info powinien byc wpisany automatycznie w normalnej paczce K (defaultowo, obok zwyklej oczywiscie)
albo bylaby mozliwosc zaznaczenia przez uzytkownika centralek, z ktorych chce korzystac.
Aule
WizardeK dodaje centralke wiadomosc.info... :wink:
KV109
Tia... nie bawilem sie nim, ale chyba czas zaczac, moze sie czegos dowiem :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.