Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: STYLE
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
luuki
Ce ;P. Bawilem sie stylami, zaden z nich mi sie nie spodobal, jak wrocic do defaultowego ? :X Tam jest w kView, default, ale to mi nic nie daje, dalej jest jakies dziwne tlo ... takie niebieskie, a nie podoba mi sie to zupelnie :F ...
luuki
Zeby dodatkowego topicu nei zakladac:

Jak tu sie ESKPORTUJE liste kontaktow ? ohmy.gif
.nomis
Defaultowo wyłączone są style css w kIEview, a w k.Style po ustawieniu stylu zrestartuj K - wtedy wszystko będzie jak trzeba wink.gif
opcje>exPIMP
luuki
opcje>exPIMP


:X nie mam takiego czegos
januzi
wrzuc sobie wtyczke exPIMP to bedziesz mial smile.gif
luuki
Mozna link ? :X
.nomis
Powinieneś ją móc ściągnąć przez kUpdate... Konnekt>Aktualizacje>Aktualizacje
bakerss
Ona jest w podstawowym paku wiec musisz ją mieć ;]
Opcje to taka 3 ikonka od lewej
Aule
Ta wtyczka jest w pełnej paczce. Jeżeli ściągałeś pełną, to juz ją masz.
case
QUOTE(luuki)
Jak tu sie ESKPORTUJE liste kontaktow ? ohmy.gif

menu "Kontakt" -> GG -> Eksportuj liste .. :roll:
.nomis
QUOTE(case)
menu \"Kontakt\" -> GG -> Eksportuj liste ..


A da się tym wyeksportować kontakty np. tlenowe?
case
QUOTE(.nomis)
QUOTE(case)
menu \"Kontakt\" -> GG -> Eksportuj liste ..

A da się tym wyeksportować kontakty np. tlenowe?

menu "Kontakt" -> GG -> Eksportuj liste .. :wink:
.nomis
Tak, ja wiem o tym... :roll: Ale chodzi o to żeby eksportować wszystkie kontakty, a nie tylko gg...
case
QUOTE(.nomis)
Tak, ja wiem o tym... :roll: Ale chodzi o to żeby eksportować wszystkie kontakty, a nie tylko gg...

no to exPiMP.. kontakty O2 i J przechowywane sa przeciez na serwerze [jesli oczywiscie odpowiednio to skonfigurowales] i takie rozwiazanie jest chyba najlepsze :wink: [GG jest o epoke wczesniej w rozwoju.. :cry:]
Olórin
Taaa, tylko należy pamiętać o Synchronizacji do serwera, inaczej K przeczyści liste na serwerze wink.gif
luuki
Dlatego mi wpier**** kontakty :/
case
QUOTE(Olórin)
Taaa, tylko należy pamiętać o Synchronizacji do serwera, inaczej K przeczyści liste na serwerze wink.gif

standardowo jest do serwera, natomiast w domu mam do K -> lista na serwerze zawsze sie aktualizuje, a gdy instaluje K gdzies outside, wszystko "zasysa" sie z serv'a biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.