Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukacz
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
jareq
Kurde dzisiaj musiałem szukać kontaktu po numerku tel. a ze mam ich ok 80kilka to była normalnie masakra i nasunoł mi sie pomysł na wtyke którą można by było szukać dowolnego wyrażenia spośród kontaktów na liście.

Na przykład mamy jakiś nr np. tel. i nie wiadomo co to za numerek wpisujemy go do szukacza i pokazuje nam kontakt do którego jest przypisany ten nr to samo mogło by sie tyczyć innych nr, UID'ów, e-mailów, imion, miejscowości itp.

Co wy na to????
Olórin
Tia, coś takiego jest w fb2k, fajna rzecz :] Tylko musisz znaleźć chętnego programiste wink.gif
.nomis
Ludzie! SprzątaczK i SzukaczK! biggrin.gif
zenq
QUOTE(.nomis)
Ludzie! SprzątaczK i SzukaczK! biggrin.gif

hehehehe napaleniec tongue.gif
:arrow:
szczerze mowiac baaaardzo by sie to przydalo, sam tez o tym myslalem gdyz juz nie raz musialem szukac po calej liscie wg numerku gg (wszystkie numery tel. mam w komorce a wtedy wystarczy zaczac dzwonic to numer na nazwe z ksiazki zamienia;) ale zadko pisze pomysly na forum... i tak nie ma kto tego napisac sad.gif

OT: Olórin spoko oszukiwacz* w podpisie ;p hehehe

*dla .nomisa: oszukiwaczK laugh.gif
jareq
QUOTE(.nomis)
Ludzie! SprzątaczK i SzukaczK! biggrin.gif

Lepiej by było SzuKacz

Fajnie że wam sie spodobał pomysł teraz tylo szuKamy chętnego - sam bym sie za to wzioł bo właśnie szkole sie w C++ ale to jeszcze troche potrwa...
yhy a tak przy okazji ma ktoś może namiary na jakąs dobrą stronke z tym kursem. Bo html'a to uczyłem się z tąd http://kurshtml.boo.pl - jest to najleprzy kurs w polskim internecie polecam wink.gif
Pomysl bardzo mi sie podoba i naprwde przyda sie takie cos, nie spotkalem sie z taka wtyczka w zadnym z komunikatorow ( to nie znaczy ze niema, choc miranda z pewnoscia ma biggrin.gif ). A jakis chetny napewno sie znajdzie :-) ( Pz16? biggrin.gif ty lubisz robic potrzebne wtyczki :-) )
Olórin
Polecam przyjżeć się źródłom wtyczek do foobara, mozliwe ze będzie tam jakiś przydatny fragment kodu biggrin.gif
werw0e
właśnie też miałem to zaproponować bo Olewkę właśnie dla szukania kontaktu tylko mam zainstalowaną;]
jest tam to jako opcja uboczna biggrin.gif
shw
ja bym sie chetnie wziął, ale nie wiem jak bedzie u mnie z czasem - jak znajde troszke wolnego to pomysle.
NelQ
QUOTE(shw)
ja bym sie chetnie wziol, ale nie wiem jak bedzie u mnie z czasem - jak znajde troszke wolnego to pomysle.


... i jak?? Będzie coś z tego??
hmmm chyba nie bedzie :/ a wielka szkoda . . .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.