Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zakładka
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
.nomis
Mam taki problem: Konnekt zaczął mi się walić, nie łączył się z żadną siecią. Próbowałem parę razy się łączyć, ale w końcu się wkurzyłem i chciałem go wyłączyć. Ponieważ próbował łączyć się i wyłączać w jednym momencie, to to wyłączanie trwało strasznie długo, a ponieważ byłem już wystarczająco zdenerwowany, zresetowałem komputer. Windows włączył się ponownie, a Konnekt zapomniał wszystkiego: listy kontaktów, ustawień, stylu... Importowałem więc listę kontaktów, ale przy tym zrobiła mi się zakładka, której nigdy wcześniej nie miałem. Zrobiła się zupełnie sama przy imporcie listy. Nazwą zakładki jest to, co wpisałem do danych publicznych jako ksywa:

user posted image

Zakładka działa tak samo jak zakładka "wszystkie" - kiedy włączam opcję żeby w zakładce wszystkie pokazywały się tylko kontakty bez grup, w obu zakładkach (wszystkie i w ksywie) kontakty przestają się pojawiać (wszystkie przeniosłem do grupy 2). Tej nowej zakładki nie moge usunąć w normalny sposób, nie da się też zmienić jej nazwy i tu jest moje pytanie - czy moge ją usunąć w jakiś nienormalny sposób na skasowanie tej denerwującej zakładki?
zenq
moze usun konfig/kontakty i sprobuj jeszcze raz import?

PS. przed przeczytaniem posta po zerknieciu na obrazek myslalem nagle zrobilo sie okienko rozmowy w zakladkach biggrin.gif
dulek000
QUOTE(zenq)
PS. przed przeczytaniem posta po zerknieciu na obrazek myslalem nagle zrobilo sie okienko rozmowy w zakladkach biggrin.gif


Ja te hehe. Pomarzyc zawsze mozna :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.