Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: winXP logowanie - taki maly OT.
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Wiem ze nie powinien sie ten temat znalesc wogole na forum konnekta ale napewno ktos z Was bedzie wiedzial w czym twi problem. Mianowicie podczas uruchamiania komputera, po zaladowaniu windowsa XP pro, musze klikac na profil choc mam tylko 1 :/ Do niedawna bylo wszystko dobrze ale samo z siebie sie popsulo, oczywiscie nie mam hasla na ten profil. pomocy :-)
StRuGi
Panel Sterowania -> Konta użytkowników -> Zmien sposob logowania lub wylogowywania użytkowników -> Odznacz "Ekran powitalny", powinno pomoc.
Nie wiem czy pomoglo ale narazie nie robie resta wiec nie wiem, ale jak ktos ma jeszcze jakis inny pomysl to nie krepowac sie tylko pisac :-)
torn
Start > Uruchom > wpisujesz: 'control userpasswords2' [enter] > zaznaczasz swoje konto > odznaczasz ptaszka przy 'Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić....'
o wilkie dzieki ! swoja droga pierwsze slysze o takich komendach "control userpasswords2" :-) masz moze jakas stronke z takimi trickami :-) zeby co chwile nie pytal sie na forum ?
Sad
Ja mam google.pl
Lukas77
A ja proponuje jednak założyć hasło na profil :-) zainstalować PowerToy TweakUIXP i tam zaznaczyć autologon, wpisac nazwe usera i haslo...
tak ale po co mi haslo jak do kompa maja dostep 2 osoby, ja i brat wiec po co mi to ? :-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.