Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ;X
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
luuki
1. Jak ustawić zeby sortowało kontakty według alfabetu ? :X
2. Da sie zrobic cos, zeby po przycisnieciu np. a, znajdowalo wszystkich na litere a, dostepnych i niedostepnych, bo teraz tylko dostepnych mi znajduje ; /
Sad
1. a niby jak sortuje?
2. nacisnij "a" a nastepnie spacje [wyszukuje kolejne kontakty]..
;x
.nomis
2. Wyłacz filtrowanie, to będzie znajdować tych niedostępnych też... :roll:
luuki
Az taki glupi nie jestem, ale konnekt mi sortuje tak ze dostepni pierwsi, pozniej niedostepni ze znakiem zapytania, a pozniej niedostepni. To mnie denerwuje najbardziej :/ Mnie chodzi obojetnie jaki ma symbol, to zawsze wedlug alfabetu :F
Lipa.dk
QUOTE(luuki)
Az taki glupi nie jestem, ale konnekt mi sortuje tak ze dostepni pierwsi, pozniej niedostepni ze znakiem zapytania, a pozniej niedostepni. To mnie denerwuje najbardziej :/ Mnie chodzi obojetnie jaki ma symbol, to zawsze wedlug alfabetu :F

łodafak?!?! :twisted: widzę, że kolega ma jakieś zapędy masochistyczne laugh.gif takiego burdlu to nawet ja nie mam w szafce z ciuchami... a swoja drogą jak by to wyglądało, gdym skarpetki kładł do tej samej szuflady co krótkie spodenki, a majtki razem z koszulkami biggrin.gif TOTAL CHAOS! tongue.gif
torn
luki, zmień temat topicu na jakiś sensowny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.