Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z k.update
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dulek000
W k.update zawsze zostają mi dwie aktualizacje z centralki Wiadomosc.info
Chodzi o EMnotifera (wersja z ssl i bez niej). Toa samo jest z nagłówkami na centralce SDK.
Bora
u mnie teraz z bety zostaje instalator
i zawsze miałem jeszcze emnotyfier
Sija
QUOTE(dulek000)
[...] Toa samo jest z nagłówkami na centralce SDK.


potwierdzam, u mnie to samo.
psota
Mnie ciekawi komu to nie zostaje ;P.
Lwiczek
A ja mam inny problem... nie moge sciagnac Kółko i Krzyżyk...
Wyskakuje nastepujacy komuniakat:

--------------------------------
Rozpakowuję wiadomosc.info-trunk-sPlugins-plug_kgames:_kółko_i_krzyżyk-.zip.zip !!! c:\docume~1\wojtek\locals~1\temp\konnekt_wojtek_b8c04fccc634b201fd5bf1966d4161d2\kupdate\data\wiadomosc.info-trunk-splugins-plug_kgames:_kółko_i_krzyżyk-.zip.zip nie może zostać wczytany!
--------------------------------

I sie nie dziwie.. bo takowego pliku tam nie ma... dziwi tylko fakt, ze to probuje sie sciagnac tam, a nie do kat. konnekta gdzie sciaga sie reszta... :(

A chetnie potestowalbym sobie tez i ta gre :)
Daarth
Jesli chodzi o emailnotifiera to ja tez to mam. Olórinowi już mowilem o tym i powiedzial ze to kiedys oblooka, bo też tak ma smile.gif Co do SDK też to mam.
Hmm gdzie można znalesc cokolwiek odnośnie centralek? chciałem zajrzeć do źródeł. Może ja na cosik wpadne (ew. kumpel bo php u mnie leży biggrin.gif )
Olórin
Źródła centralek nie są i raczej niebędą publikowane...
Daarth
w sumie tysh racja... ale jednak coś by można bylo z tym zrobic... troche to przeszkadza... tyle dobrego ze to raptem 3 rzeczy smile.gif
MiLKA
CODE
wiadomosc.info-trunk-splugins-plug_kgames:_kółko_i_krzyżyk-.zip.zip


czy tak może wyglądać nazwa pliku?? mi się wydaje, że nie....
Kategorycznie wina softu do konwersji Katalog W.INFO -> Centralka.
Lwiczek
Może nie może... grunt, ze nie da sie sciagnac :(

Czy inni tez tak maja czy to tylko cos u mnie?!?
gosciu
QUOTE
Kategorycznie wina softu do konwersji Katalog W.INFO -> Centralka.

Dwukropek owszem, nie wiedzialem ze nazwa pliku tworzy sie z <pack name, nazwa przesylana w naglowku z satelity pobierania plikow jest prawidlowa.

Juz dziala :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.