Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [k.Away] - lista userów do których nie wysyła powiadomień.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
riĐĐle
Niby takie nic.... nie przydatne ktoś powie. Sprawa ma się inaczej, jeśli ktoś używa joggera i ma ustawione powiadomienia o komentarzach (bo to głównie o nie chodzi). Dzięki temu, że dostanę wiadomość podczas stanu away, że ktoś mi dopisał komentarz, to k.Away wyśle do jog@jogger.pl wiadomość zwrotną, co zostanie potraktowane jako wpis do joga. I tak po 6h wracam do kompa, widzę powiadomienia od joga, że dodano dwa wpisy. Oczywiście dodano inf o włączeniu k.Away i wysłano informację o tym co robię (albo, że sam się włączył (fullscreen))

Do tego przydałoby się ustawić tekst zamiast "autoAway - FullScreen mode is ON" w opcjach ...

Pierwsze mnie denerwuje bardzo, a drugie mniej :P
case
hmmmmm.. prawy klik na kontakt -> wiecej -> kAway .. ?? :roll: [ad. 1]
riĐĐle
oł szit user posted image ... wybaczcie, taka plama.
Zakrn
A ja mam inną propozycję dot. k.away. Czy nie dałoby sie rady zrobić funkcji, która autmatycznie ustawiałaby "Nie wysyłaj powiadomień" dla konkretnej grupy?
Ja dla przykładu mam dużo headlinesów i innych takich z kjabbera i trochę mnie denerwuje wyłączanie tego ręcznie.
Sija
QUOTE(Zakrn)
A ja mam inną propozycję dot. k.away. Czy nie dałoby sie rady zrobić funkcji, która autmatycznie ustawiałaby \"Nie wysyłaj powiadomień\" dla konkretnej grupy?
Ja dla przykładu mam dużo headlinesów i innych takich z kjabbera i trochę mnie denerwuje wyłączanie tego ręcznie.


opcje globalne dla grup beda dopiero w wersji K 0.7
Zakrn
Ech... Nawet nie wiedziałem... Musiałem coś przegapić... Dzięki, Sija.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.