Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wyglad konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
metalek
Od czego zalerzy wyglad konnekta ? Ostatnio zmienilem system na win 98 na ktorym konnekt wygladal okropnie (np. ikonki na liscie mialy biale tlo a nie takie jak na liscie konntaktow , itp ) podobnie zreszta pod win 2000. Pod win me i win xp bylo czegos takiego. Od czego zalerzy czy konnekt wyglada normalnie czy nie :-) Z gory dzieki za odpowiedz
mefju
w głównej mierze od użytkownika... wink.gif
Sija
ktoremu zalezy
Sad
Ja mam WIn98 i jesli wlaczy sie wtyke kStatusLog to ikonki maja biale tlo wink.gif
lipa
QUOTE(Sija)
ktoremu zalezy

ja to np., żeby moj K wyglądał lepiej przerzuciłem się na winde xp... a uwierzcie mi, że na procku PII 450 nie jest łatwo z taką windą ujechać smile.gif więc przeczytałem kilka artukułów ad. 'odchudzania' okienek i narazie jakoś hula... no i konnekt wygląda lepiej... :wink:
Zakrn
Lipa, co za poświęcenie... biggrin.gif
Konnekt był chyba od początku przystosowany do korzystania z tematów wyglądu win xp i pod systemami innymi niż xp, 2003, longhorn będzie kiepsko wyglądał. No chyba, że będziesz używał np. WindowsBlinds, czy coś takiego...
case
QUOTE(lipa)
[..] na procku PII 450 nie jest łatwo z taką windą ujechać [..]

[ot] za to na Celeronie 400 MHz dziala w pozadku.. :roll: laugh.gif 8) [/ot]
Sad
a na C@533 - 96mb sdram pojdzie? ;D
case
QUOTE(Sad)
a na C@533  - 96mb sdram pojdzie? ;D

ram tani.. kup kostke i bedzie latalo .. 8) [ja mam 192]
Sad
Szkoda mi kasy na kompa...
Oddam się za kość ramu. tongue.gif
lipa
QUOTE(Sad)
Szkoda mi kasy na kompa...
Oddam się za kość ramu. tongue.gif

to ja Ci oddam kość, byle byś nie próbował mi się oddać! 8)
.nomis
Mmm, niemoralna propozycja tongue.gif . A czy ram aki tani to ja bym się spierał wink.gif A już na pewno nie SD... Jest droższy od DDRów.
dulek000
Ja kupiłem 512mb sdram'u za 300zł, a tyle samo ddr kosztowało 380 tongue.gif
metalek
Pod win me nie ma chyba czegos takiego jak WindowsBlinds a konnekt na nim wyglada normalnie.
.nomis
Dulek, a kiedy kupowałeś. Bo ja kupowałem niedawno i jestem bardziej aktualny trochę w cenach wink.gif Kupiłem 256DDR za 220zł, a wcześniej sprzedałem 64SD za 35zł. SD są droższe od DDR, bo nikt już ich nie produkuje.
Sad
QUOTE(.nomis)
Dulek, a kiedy kupowałeś. Bo ja kupowałem niedawno i jestem bardziej aktualny trochę w cenach wink.gif Kupiłem 256DDR za 220zł, a wcześniej sprzedałem 64SD za 35zł. SD są droższe od DDR, bo nikt już ich nie produkuje.


No wlasnie tak.. tanio sprzedales ten RAM..
Moze zainstaluje Me.. choc w sumie to mam mase nienagranych rzeczy na dysku wiec na jakis czas to odpada. A co do wygladu.. uzywalem Konnekta na windows Me i wyglada troszke lepiej niz w win98 - to wszystko wink.gif.
dulek000
Kupowałem dosłownie 2 tygodnie temu smile.gif
.nomis
Sad, ja wiem czy tak tanio... 2 razy musiałem go wystawiać na aukcję. Raz za 35zł nikt go nie chciał, za drugim razem wystawiłem za 29zł i doszło do 35 tongue.gif

Dulek, to ja nie wiem... Ja kupowałem miesiąc temu i to w komputroniku, gdzie jest przecież tanio...
dulek000
QUOTE(.nomis)
Dulek, to ja nie wiem... Ja kupowałem miesiąc temu i to w komputroniku, gdzie jest przecież tanio...


Ja też nie wiem...smile.gif
case
QUOTE(.nomis)
Mmm, niemoralna propozycja tongue.gif . A czy ram aki tani to ja bym się spierał wink.gif A już na pewno nie SD... Jest droższy od DDRów.

hmm.. pogonilem 64 MB SDRAM na Allegro za chyba 20 zlotych .. laugh.gif smieszne kwoty 8) [EOT!]
Sad
Rzeczywiscie na allegro sa tanie ramy wink.gif moze sobie kupie 128 + moje obecne 96 i Win Xp juz moge zianstalowac wink.gif - i cieszyc sie Konnektem w pelnej okazalosci.. wink.gif
case
QUOTE(Sad)
Rzeczywiscie na allegro sa tanie ramy wink.gif moze sobie kupie 128 + moje obecne 96 i Win Xp juz moge zianstalowac wink.gif - i cieszyc sie Konnektem w pelnej okazalosci.. wink.gif

roznica jest kosmiczna !! :twisted:
Sad
QUOTE(case)
QUOTE(Sad)
Rzeczywiscie na allegro sa tanie ramy wink.gif moze sobie kupie 128 + moje obecne 96 i Win Xp juz moge zianstalowac wink.gif - i cieszyc sie Konnektem w pelnej okazalosci.. wink.gif

roznica jest kosmiczna !! :twisted:


To malo powiedziane wink.gif.. Win98 to juz staroc.. czas sie przezucic na XP
malcoolm
witam,
mam pewien problem. Wokol sloneczek na liscie kontaktow oraz w menu pojawily sie biale kwadraciki jako tlo. Wczesniej wszystko bylo w porzadku tzn. nie bylo ich. Wiecie jak to zmienic.
Dolaczam fotki obrazujace problem:
user posted image
user posted image
Dziekuje za pomoc
psota
To możesz używać innego K.Styl`a
malcoolm
Na wszystkich kStylach jest tak samo :/
Daarth
a jakiego windowsa uzywasz? jaka masz wersje konnekta?
malcoolm
Windows ME - ale to chyba nie ma znaczenia - wczesniej wyswietlalo poprawnie
Wersja 0.6.20.115
sleesh
Pewnie Win9x. Niestety (dla ciebie tongue.gif) konnekt jest pisany glownie pod Win XP, 2000, 2003 itp (na jadrze NT) wiec w starsyzch wersjach wina moze zachowywac sie i wygladac dziwnie i brzydko ( tak jest zazwyczaj ).
Najlepszym rozwiazaniem problemy jest zainstalowanie XPka ktory jest sporo lepszy od 9x...

EDIT:

WinMe nalezy do rodziny systemow 9x. Co masz zrobic, napisalem powyzej :]
Olórin
z tego co wiem to wina kstatuslog....
sleesh
Mozliwe , ale pod XP konnekt i tak bedzie dzialal lepiej
tongue.gif
malcoolm
QUOTE(Olórin)
z tego co wiem to wina kstatuslog....

To dobrze wiesz ... pomoglo
Dziekuje
Sad
QUOTE(Sad)
Ja mam WIn98 i jesli wlaczy sie wtyke kStatusLog to ikonki maja biale tlo wink.gif


nie czytacie tematu od poczatku? :>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.