Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pelne menu w tray'u - czemu tylko dla gg?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Lwiczek
Czy byłaby możliwość, aby takowa opcja pojawiła się też w jabberze?
[wiem, wiem... jest k.lawa... ale czemu skoro takowa opcja jest przy gg a nie ma jej przy J?]
zenq
jest w kZmieniaczu... zawsze jakas alternatywa.
Lwiczek
No niezbym..... bo co jak chce sobie ustawic dwa rozne statusy? Na gg ukryty a dla jabbera dostepny?
jareq
QUOTE(Lwiczek)
No niezbym..... bo co jak chce sobie ustawic dwa rozne statusy? Na gg ukryty a dla jabbera dostepny?

:shock: nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale przecież jest taka możliwość
Versago
QUOTE(jareq)
QUOTE(Lwiczek)
No niezbym..... bo co jak chce sobie ustawic dwa rozne statusy? Na gg ukryty a dla jabbera dostepny?

:shock: nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale przecież jest taka możliwość

Hm no wlasnie ja tez sie zastanawiam o co chodzi, ustawienie roznych opisow jak i statusow na poszczegolnych sieciach to zaden problem, moze @Lwiczek nie masz wtyki kAllStatus ?
jareq
QUOTE(Versago)
[...] moze @Lwiczek nie masz wtyki kAllStatus ?

.. lub kZmieniacz wink.gif

hmm... ale i bez tych wtyczek też jest możliwość wyboru statusów dosepności w poszczególnych sieciach tylko nie da sie chyba ustawić opisów do każdej z osobna...
Lwiczek
Heh... wszystko sie pieknie da, tylko irytuje mnie, ze statusy z GG mam zaraz w glownym menu tray, a pozostale sieci juz tylko jako menu [za wyjatkiem kZmieniacz]. To wszystko... pytalem tylko, czy da sie cos z tym zrobic, zeby kazda siec mogla miec swoje pelne menu w traju... i to caly ambaras... :)
zenq
Jemu chodzi o PELNE menu w trayu... czyli klikam prawym na ikonke i mam odrazu "dostepny nie.. zaraz wracam itp itd"
tak jest, ale tylko dla gg, dla jabbera trzeba PKM, najechac na jabber, i dopiero sie wysowa lista statusow...
namieszalem, ale moze zrozumiecie tongue.gif

---edit

nie zdarzylem przed Lwiczkiem ;p

hmm jedyne rozwiazanie to... poczekac do 0.7 laugh.gif
Lwiczek
QUOTE(zenq)
Jemu chodzi o PELNE menu w trayu... czyli klikam prawym na ikonke i mam odrazu \"dostepny nie.. zaraz wracam itp itd\"
tak jest, ale tylko dla gg, dla jabbera trzeba PKM, najechac na jabber, i dopiero sie wysowa lista statusow...
namieszalem, ale moze zrozumiecie :P

---edit

nie zdarzylem przed Lwiczkiem ;p


A juz czulem sie taki nierzorumiany ;)

QUOTE(zenq)
hmm jedyne rozwiazanie to... poczekac do 0.7  :lol:


Hmmm... ale to juz chyba nie zalezy od wersji K, ale drobnejm modyfikacji wtyczki do J... :) wersja .7 wydaje sie zbyt odlegla... nie strasz ;)
zenq
QUOTE(Lwiczek)
Hmmm... ale to juz chyba nie zalezy od wersji K, ale drobnejm modyfikacji wtyczki do J... smile.gif wersja .7 wydaje sie zbyt odlegla... nie strasz wink.gif

skoro kZmieniacz potrafi dodawac to nic nie stoi na przeszkodzie aby kJabber tez takowe menu dodawal...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.