Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z wysłaniem wiad do niedostępnego
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
tbadoo
Chodzi o to że napisałem się jak głoopi, a na drugi dzień ta osoba mówi że nic nie dostała. Ona ma oczywiście gg. No i tu mam wątpliwości bo:
- przesiadłem się ze na wersję beta 06.20.115, więc może to jest przyczyną
- jak padają serwery gg czasami, to też tak się dzieje, bez względu na komunikator (ale ostatnio coś nie padają biggrin.gif )
- nie potestowałem tego zbyt długo i nie wiem czy za każdym razem się tak będzie działo
No ale jeśli to ktoś zna może konkretną przyczynę, to może mi pomoże :wink:
jareq
:arrow: Klik
jareq
Miałem podobny problem :arrow: Klik
piotr.ek
Nie dziala katalog publiczny (ostatnich kilka dni, teraz widze zadzialal), nie dziala ostatnio informowanie o obecnym statusie przez www, wiec nie byl bym do konca taki pewien, czy serwery nie padaja....
zenq
QUOTE(tbadoo)
- jak padają serwery gg czasami, to też tak się dzieje, bez względu na komunikator (ale ostatnio coś nie padają biggrin.gif )


no skoro padly serwery to ciekawe jak to ma dojsc... ;-) Konnekt jesli nie otrzyma potwierdzenie o dostarczeniu wiadomosci od serwera to wywala komunikat w oknie (opcjie -> wiadomosci -> [x] informuj o niedostarczeniu) i zapisuje wiadmosci do kolejki, ale nie koniecznie je pozniej odrazu po polaczeniu wysyla...

a jesli opisales sie jak glupi to zawsze masz historie i mozesz skopiowac i wyslac ponownie smile.gif
tbadoo
QUOTE(zenq)
no skoro padly serwery to ciekawe jak to ma dojsc... ;-)

Toż właśnie podałem, że myślę o tym jako o jednej z przczyn, choć akurat tutaj w nią wątpię, że zaszła


QUOTE
Konnekt jesli nie otrzyma potwierdzenie o dostarczeniu wiadomosci od serwera to wywala komunikat w oknie (opcjie -> wiadomosci -> [x] informuj o niedostarczeniu) i zapisuje wiadmosci do kolejki, ale nie koniecznie je pozniej odrazu po polaczeniu wysyla...

Ja z ogromną przyjemnością wyłączyłem tę opcję, bo denerwowały mnie komunikaty o prawdopodobnym niedostarczeniu wiadomości podczas gdy prawie zawsze ona była jednak dostarczana. A swoją drogą to dziwnie często w porównaniu z innymi komunikatorami przez Konnekta wiadomości nie dochodzą :?
Smiehu
QUOTE
A swoją drogą to dziwnie często w porównaniu z innymi komunikatorami przez Konnekta wiadomości nie dochodzą :?


Ja od paru dni uzywam Konnekta i mam zupełnie inne wrazenia jesli chodzi o dostarczanie wiadomości do osób niedostępnych. Powiem więcej-jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Przedtem uzywałem Tlena (jedną z nowszych wersji) i tam dopiero był problem z niedostarczaniem wiadomosci. Moge smiało powiedziec ze na 10 wysłalnych 5 nie dochodziło. A najlepsze było to ze jak wiadomości w której wysyłałem podawałem tytuł filmu np. nie wiem Pojutrze 2cd ac3 to na bank ta wiadomosc nie doszła a jak doszła to było wszystko oprocz tytułu filmu. Mało tego-zrobiłem pare testów i stwierdziłem ze na 10 wiadomosci w których były tytuły filmów wszystkie nie dochodziły:). A jak pisałem cos jeszcze oprócz tytułów to jak wiadomosc doszła to tytułów nie było.:)Tlen chyba czynnie walczy z DivXami.smile.gif))hehehe A wracając do Konnekta to jeszcze mi sie nie zdarzyło ze wiadomosc nie doszła a wysyłam dos duzy wiadomosc do ludzi niedostepnych. (używam wersji 0.6.20.115)
Smiehu
Zapomniałem napisać, że chodzi mi o dostarczenie wiadomości do uzytkowników GG:-)
zenq
QUOTE(tbadoo)
Ja z ogromną przyjemnością wyłączyłem tę opcję, bo denerwowały mnie komunikaty o prawdopodobnym niedostarczeniu wiadomości podczas gdy prawie zawsze ona była jednak dostarczana. A swoją drogą to dziwnie często w porównaniu z innymi komunikatorami przez Konnekta wiadomości nie dochodzą :?

Ja wylaczylem tylko info o zapisaniu w kolejce na serwer, bo wywalalo to przy kazdym wyslaniu do niedostepnego/NIEWIDOCZNEGO co nie jest zbyt przyjemne... ale informowanie o niedostarczeniu dziala u mnie dobrze, i przynajmniej w K jest to jakos normalnie rozwiazane (w gg po wlaczeniu takiej opcji nie mozna nic napisac dopuki nie dojdzie wiadomosc...)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.