Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Masowa zmiana właściwości(opcji) kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
qs_raven
Witam.
Mam około 70 kontaktów GG.
Przy 60ciu z nich chciałbym ustawić, że nie ma być wyświetlana zmiana statusu (k.Notify).

Jak to zrobić, nie wchodząc ręcznie do okienka opcji dla każdego kontaktu?
case
QUOTE(qs_raven)
Witam.
Mam około 70 kontaktów GG.
Przy 60ciu z nich chciałbym ustawić, że nie ma być wyświetlana zmiana statusu (k.Notify).

Jak to zrobić, nie wchodząc ręcznie do okienka opcji dla każdego kontaktu?

o ile nic mi nie umknelo to na razie nie da sie tego zrobic..
w k 0.7 ma byc mozliwosc ustawiania globalnych ustawien dla grup, wiec moze i ustawienia kNotify beda w ten sposob konfigurowalne..
qs_raven
QUOTE(case)
o ile nic mi nie umknelo to na razie nie da sie tego zrobic..
w k 0.7 ma byc mozliwosc ustawiania globalnych ustawien dla grup, wiec moze i ustawienia kNotify beda w ten sposob konfigurowalne..

1. kiedy będzie ów k 0.7?
2. jak sobie ludzie radzą jeśli chcą zmienić masowo jakąś opcję kontaktu?
3. czy w Konnekcie kiedyś będzie możliwość zmiany opcji kontaktów gdy jest zaznaczonych wiele kontaktów?
4. Jak się robi listę numerowaną na tym fourm?
.nomis
1. Najnowsze ogólnodostępne źródło, z którego można się tego dowiedzieć, wywiad na wiadomosc.info, mówi, że trzeba poczekać jeszcze minimum kilka miesięcy na wersję beta.
2. Ja osobiście nigdy nie miałem takiej potrzeby, ale jeśli mam coś zmieniać dla wiecej niż jednego kontaktu, to zmieniam po kolei smile.gif - tak mus, to mus.
3. Słynna wersja 0.7 ma zawierać wszystko, co jest zawarte na WishLiście. Dopisz swoją propozycję, a może stanie się jak mówisz wink.gif
qs_raven
QUOTE(.nomis)
3. Słynna wersja 0.7 ma zawierać wszystko, co jest zawarte na WishLiście. Dopisz swoją propozycję, a może stanie się jak mówisz wink.gif

4. ?
5. gdzie jest ta wishlista?
6. nie lepiej by było małymi kroczkami zamiast tak od razu wszystko? (no chyba że zajdą jakieś zmiany w architekturze całości)
qs_raven
http://wiadomosci.info/
"File not found"
StRuGi
bo nie wiadomosci tylko wiadomosc.info ;]
qs_raven
QUOTE(StRuGi)
bo nie wiadomosci tylko wiadomosc.info ;]

Dzięki.
.nomis
Małe kroczki często okazują się niemożliwe do wykonania, a wish lista jest w Propozycjach, przyklejona.
Sahasrara
QUOTE(case)
QUOTE(qs_raven)
Witam.
Mam około 70 kontaktów GG.
Przy 60ciu z nich chciałbym ustawić, że nie ma być wyświetlana zmiana statusu (k.Notify).

Jak to zrobić, nie wchodząc ręcznie do okienka opcji dla każdego kontaktu?

o ile nic mi nie umknelo to na razie nie da sie tego zrobic..
w k 0.7 ma byc mozliwosc ustawiania globalnych ustawien dla grup, wiec moze i ustawienia kNotify beda w ten sposob konfigurowalne..


Albo coś w rodzaju listy w samej wtyczce. Takiej, gdzie widać w jednym oknie kto ma jakie opcje zaznaczone, i gdzie można łatwo ustawiać je "masowo". To by było dość miłe.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.