Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bramka PLUS GSM
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Marcin Świerczyński
Witam,
Od momentu aktualizacji [oficjalnej, jakies 2 tyg temu] zniknela mi darmowa bramka Plusa. Dzis sciagnalem bete i dalej nie moge wysylac wiadomosci do tej sieci. Dodam, ze stara bramka via WWW nadal dziala. Gdzie tkwi problem?
piotr.ek
Skasuj skrypty od sms i sciagnij je jeszcze raz z kupdate... przed skasowaniem mozesz sprobowac wymusic sciagniecie skryptow bramek przez kupdate zaznaczajac przy nich klucz (prawym przyciskiem)... bramka plusa dziala na pewno, bo korzystam z niej namietnie wink.gif
BigSmile
Witam mam pytanie dziala komus wysylanie na plusa numery 661XXXXXX???? Mi wlacza sie 1rstWap,ale on nie chodzi.

thx
dulek000
Chodzi....tylko musisz mieć konto smile.gif

Mi działa wysyłanie na takie numery...może wyłącz 1rstwap, albo kliknij na taki napis w oknie wysyłania sms i zmień bramkę?
lipa
QUOTE(dulek000)
Chodzi....tylko musisz mieć konto smile.gif

Mi działa wysyłanie na takie numery...może wyłącz 1rstwap, albo kliknij na taki napis w oknie wysyłania sms i zmień bramkę?

jesteś pewien, że 1rstwap Ci działa?! jak tak, to dawaj załącznik! mi już od dłuższego czasu nie chodzi, bo trzeba tam wpisywać cyferki z tokenu podczas logowania.

a co to wysyłania smsów na numer 661, to u mnie też nie da rady... trzeba by przedefiniować xml'a. a tak w ogóle... to są takie numery?! :?: smile.gif
dulek000
QUOTE(lipa)
QUOTE(dulek000)
Chodzi....tylko musisz mieć konto smile.gif

Mi działa wysyłanie na takie numery...może wyłącz 1rstwap, albo kliknij na taki napis w oknie wysyłania sms i zmień bramkę?

jesteś pewien, że 1rstwap Ci działa?! jak tak, to dawaj załącznik! mi już od dłuższego czasu nie chodzi, bo trzeba tam wpisywać cyferki z tokenu podczas logowania.

a co to wysyłania smsów na numer 661, to u mnie też nie da rady... trzeba by przedefiniować xml'a. a tak w ogóle... to są takie numery?! :?: smile.gif


Ok. zwracam honor smile.gif
Ale mi misto plusa działa na te numery...
lipa
QUOTE(dulek000)
Ok. zwracam honor smile.gif
Ale mi misto plusa działa na te numery...

A to co innego... przez zwykłą bramkę Plusa nie dało rady. A ad. 1rstwap'a, to rozumiem, że u Ciebie też nie działa, tak?! Chyba, że jakąś poprawkę przegapiłem... kiedyś próbowałem sam skrypt przerobić, ale nie dałem rady...

QUOTE(BigSmile)
Witam mam pytanie dziala komus wysylanie na plusa numery 661XXXXXX???? Mi wlacza sie 1rstWap,ale on nie chodzi.

thx

...dopisałem jedną cyferkę do xml'a :wink: i powinno teraz działać. zastąp xml'a z katalogu sms tym z załącznika. Daj znać, czy wszystko w porządku. Nie sprawdzałem, bo nie znam nikogo z takim numerem, komu mógłbym ew. jakiegoś smsa wysłać smile.gif

Załączniki

Marcin Świerczyński
Wszystko jasne - problem byl z tym numerem 661 a tylko taki sprawdzalem. Poprawilem xml'a i dziala. Probowalem - dochodza. Dzieki za pomoc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.