Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Opisy kontaktów [bug]
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Rzazi
Witam :!:
Ostatniego czasu zauwazylem, ze konnekt nie wyswietla poprawnie opisow kontaktow. A mianowicie, jesli dany kontakt nie ma zadnego opisu, to ten wyswietla jej ostatni. Zeby sie upewnic odpalilem nawet gg [blee] i okazalo sie ze dana osoba nie ma opisu, a w konnekcie nadal widnieje ostatnio ustawiony. Nie dzieje sie tak zawsze, lecz juz kilka razy to zauwazylem. Moze ktos wie w czym tkwi problem? :?
Sija
to w zasadzie nie jest bug konnekta, tylko chyba zamierzona opcja, ale faktycznie jest dosc mylaca [ja mam np. kontakty z transportu icq i czasami wszystkie maja opis "Transport disconnected" i trudno wtedy powiedziec, czy transport sie faktycznie wykrzaczyl, czy to tylko K pokazuje ostatni opis...]
Rzazi
QUOTE(Sija)
to w zasadzie nie jest bug konnekta, tylko chyba zamierzona opcja

Hmm wg. mnie to byloby bez sensu... zreszta, nie zawsze pokazuje ostatni opis i to jest zastanawiajace. Moze ktos wyjasni ta sprawe? :roll:
.nomis
Potwierdzam problem, dzieje się to tylko w jabberze. Nie zmienia się ani opis, ani status :| . Tzn mniej więcej pół na pół - czasami się zmieia czasami nie smile.gif
zenq
mi sie zdarzylo ze kumpla opis nie znikł (siec gg) a innemu kumplowi ze jemu nie znikl moj opis (tez gg, czy jabber tez to nie wiem)
w obydwu przypadkach pomogla zmiana opisu (z pustego na pusty...)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.