Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: War... war never changes...
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
piotr.ek
Tak, tak, drodzy panowie i jeszcze drozsze panie - armia wzywa tongue.gif Bedziecie mieli poltora miesiaca przerwy od moich statsiarskich postow, bowiem jade na wakacje... sponsorowane przez panstwo! Ha! Poltoramiesieczne przeszkolenie wojskowe studentow. Jutro okolo 11ej bede juz za drutem kolczastym jednostki wojskowej w Poznaniu. Mam cicha nadzieje, ze jak wroce (okolo. 30 wrzesnia), to K bedzie mial 90% udzial w 'rynku' IM, bedzie standardowo drzewko, metakontakty, usuniety blad ograniczajacy predkosc w kTransferze i kilka innych pomniejszych bzdurek wink.gif Hmm... see ya!

(wish me luck - jestem pacyfista - karabiny dotychczas ogladalem np. w Cannon Fodder tudziez w Return To Castle Wolfenstein laugh.gif)
Sad
eh bede tesknil :* sad.gif :cry:
.nomis
Uuuuhuhuhuhu smile.gif Buziaki, Peter tongue.gif Pa, wracaj szybko smile.gif
vojtek
No to miłego odpoczynku laugh.gif Nieno, półtora miesiąca to minie raz dwa, a wyjdziesz, zapuścisz update i się miło zaskoczysz tym 0.7 smile.gif
atol
mnie też to czeka jeśli się na studia nie załapie :/ kategoria A robi swoje
case
QUOTE(atol)
mnie też to czeka jeśli się na studia nie załapie :/ kategoria A robi swoje

ja na szczescie mam wojsko w Du.. yy.. tzn gdzies.. :wink:
Lukas77
A mi za 5 miechów stuknie 28 latek i wyciągne mój boski środkowy palec w strone WKU...
Powodzenia piotr.ek
piotr.ek
No panowie, poligon (16.08-26.08, obozowisko "Olszynka" k. Biedruska) za mna biggrin.gif Ufff..... Sam nie wiem, jak to przezylem :x Dzisiaj byla przysiega, wiec i przepustki dostalismy, lecz w niedziele trzeba juz wracac. Tym razem jednak juz nie do padaczkowatego i cholernie zimnego w nocy namiotu, a do przytulnego pokoju z ciepla woda w niezle wygladajacej jednostce w Poznaniu smile.gif No nic, jeszcze tylko do 24.09 i przeniesienie do rezerwy, zaleznie od wynikow - w stopniu kaprala lub szeregowego - jakkolwiek by nie wyszlo... narzekac nie bede wink.gif No to zegnam na kolejnych kilka weekendow!

Ps. strzelanie z kbk AKMS - tylko 19/30 mozliwych tongue.gif Ale nic to, pierwsze strzelanie z ostrej amunicji w zyciu, wszystko na wysokosci 10, ale zeszly w lewo (7, 7 i 5)... kolejne 5 strzalow juz niedlugo (ze slepakow jeszcze 7 bylo, ale to byly nocne dzialania, gdzie sie walilo w kierunku zblizajacych sie kolesi, ktorych oczywiscie nikt nie widzial biggrin.gif) Biedne to wojsko, na amunicji oszczedzaja jak sie da... nawet serii slepymi walnac nie dadza.
piotr.ek
No i po wojsku biggrin.gif Kapral podchorazy melduje sie na forum! Przeniesiony do rezerwy na szczescie. Lekko nie bylo, strzelania tyle, co nic (z P-83 najlepszy wynik w plutonie - 25/30, fuks... pierwszy i ostatni raz w zyciu pewnie z tego pistolecika strzelalem), troche okopywania sie (w dzien i w nocy, w piachu i w blocie), jeszcze wiecej czolgania sie i biegania z calym osprzetem, a czasem w masce przeciwgazowej (j/w), ale dalo sie to jak widac przezyc. Burdel w wojsku tak wielki, ze moznaby o tym kilka ksiazek napisac i nie jeden kabaret nakrecic wink.gif Uff... teraz dopiero czlowiek docenia, jak dobrze mu sie zyje. Witam po przerwie smile.gif

Ps. ziemniaki, sledz w smietanie i z cebula + pomarancz - tylko w wojsku mozna chyba cos takiego zjesc tongue.gif (bo 3 razy z rzedu bigos na kolacje i kasza na obiad juz mnie nie dziwi...)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.