Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycja modyfikacji opcji Spoza listy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
2230093
Bardzo mi się podoba opcja spoza listy, użyteczna mniej lub bardziej, ja osobiście wolałbym bardziej. Wiec pisze te słowa. Powinno sie wprowadzić w postaci box'ów z ptaszkiem :) opcje dzięki której wybierało by się sieci do których akcja ta powinna sie odnosić np. nr z GG tylko za podaniem odpowiedniego ciągu znaków "dla obcych" a dla tlena i jabbera otwarty sposob zagadywania, zagadnięcia (<- słowo efekt przegladania forum) i inne dowolne konfiguracje a gdyby się dało tak zrobić do poszczególnych transportów z jabbera to o jeeejuuuuuśku jak fajnie.
dulek000
QUOTE(2230093)
Bardzo mi się podoba opcja spoza listy, użyteczna mniej lub bardziej, ja osobiście wolałbym bardziej. Wiec pisze te słowa. Powinno sie wprowadzić w postaci box'ów z ptaszkiem  smile.gif  opcje dzięki której wybierało by się sieci do których akcja ta powinna sie odnosić np. nr z GG tylko za podaniem odpowiedniego ciągu znaków \"dla obcych\" a dla tlena i jabbera otwarty sposob zagadywania, zagadnięcia (<- słowo efekt przegladania forum) i inne dowolne konfiguracje a gdyby się dało tak zrobić do poszczególnych transportów z jabbera to o jeeejuuuuuśku jak fajnie.


Ciekawy pomysł...
Lwiczek
Takze jestem za poszerzeniem funkcjonalnosci, chociazby o mozliwosc podania kilku 'hasel'... i jeszcze mozliwosc, ze po wpisaniu odpowiedniego ciagu znakow dana osoba od razu przenoszona jest do stosownej grupy :)

[a juz wogole miodio by bylo, gdyby konnekt z automatu pobieral info o danym kontakcie z katalogu ;)]
dulek000
QUOTE(Lwiczek)
Takze jestem za poszerzeniem funkcjonalnosci, chociazby o mozliwosc podania kilku 'hasel'... i jeszcze mozliwosc, ze po wpisaniu odpowiedniego ciagu znakow dana osoba od razu przenoszona jest do stosownej grupy smile.gif

[a juz wogole miodio by bylo, gdyby konnekt z automatu pobieral info o danym kontakcie z katalogu wink.gif]


To by było Za*******!

I jeszcze gdy wpiszesz inne hasło to kontakt staje się kontaktem nie tymczasowym tylko stałym smile.gif
Lwiczek
zgadzam sie... :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.