Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zakładki w konnekcie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
wein
Mam dziwne zakładki w konnekcie. tzn. nad listą osób mam takie trzy zakładki: * (na tej mam liste-ta pewnie jest normalna) oraz 2 inne
-))))))))* oraz :PPPPPPP* jak sie pozbyć tych 2 zakładek w których niemam żadnych osób i niazamierzam tak kogokolwiek "trzymać"

..... to jest chyba związane z importowanie listy (wybrałem chyba nieprawidłowy plik...)
jareq
W menu Kontakt (druga ikonka po tej z logiem Konnekta) wybierasz pozycję "Grupy" pojawia sie okienko i tam usuwasz, edytujesz oraz dodajesz zakładki wink.gif
Sadam
Mam pytanie równierz dotyczące grup. Chodzi mi ioto że kiedy uruchamiam konnekta, niemam żadnych zakładek. Kiedy zaś robię się dostępny na tlenie, pojawia się zakładka tlen. Czy można to w jakis spodób usunać ? Probówałe,m zaraz po jej utworzeniu wejśc w Kontakt->Grupy i sunąłem ją. Wszystko dobrze dopóku nie otworze konnekta jescze raz. Potem znów się pojawia. Czy można to w jakis sposób usunac?

Ps. To mój pierwszy post na forum smile.gif
case
QUOTE(Sadam)
Mam pytanie równierz dotyczące grup. Chodzi mi ioto że kiedy uruchamiam konnekta, niemam żadnych zakładek. Kiedy zaś robię się dostępny na tlenie, pojawia się zakładka tlen. Czy można to w jakis spodób usunać ?  Probówałe,m zaraz po jej utworzeniu wejśc w Kontakt->Grupy i sunąłem ją. Wszystko dobrze dopóku nie otworze konnekta jescze raz. Potem znów się pojawia. Czy można to w jakis sposób usunac? 

Ps. To mój pierwszy post na forum smile.gif

konfiguracja -> uzytkownik -> tlen -> synchronizacja listy kontaktow -> synchronizuj do K ..
Lwiczek
A jak juz jestesmy przy zakladkch - czy bedzie kiedys tak, ze beda one mialy szerokosc tekstu ktory na nich widnieje a nie minimalny standardowy rozmiar? [teraz ciut za duzo zajmuja ;)]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.