Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Automatyczne "Zaraz Wracam" wyłacza się po ok 3 se
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
qs_raven
Mam problem.
Status "Zaraz Wracam" gdy włączy się na skutek niektywności klawiatury i myszki, pobędzie sobie trochę a następnie po ok. 3 sekundach przełączy się spowrotem na "dostępny".
Problem dotyczy co najmniej gg i kJabber.
zenq
moze jakis program robi u Ciebie cos takiego ze system uwarza to za aktywnosc... (tak jak kMigacz 'wciska' scroll-locka)
case
QUOTE(qs_raven)
Mam problem.
Status \"Zaraz Wracam\" gdy włączy się na skutek niektywności klawiatury i myszki, pobędzie sobie trochę a następnie po ok. 3 sekundach przełączy się spowrotem na \"dostępny\".
Problem dotyczy co najmniej gg i kJabber.

problem jest znany i wystepuje odkad siegam pamiecia.. nie wiadomo, co go powoduje, a wystepuje [u mnie] sporadycznie, ale caly czas i trudno mi stwierdzic od czego jest to zalezne..
UNK
bylo duzo kwesti na temat tego bug'a, jedna byl kbot i skrypt notify (nie pamietam czy wylaczenie cos dalo) ale moze sprobuj wylaczyc wtyczke kNotify i zobaczyc czy dalej sie to samo dzieje
zobacz jak reaguje orginalny klijent gg czy tez zmienia (jesli nie tzn ze problem jest w K lub jakies wtyczce)
lipa
fucktycznie... od czasu do czasu zdarza się, że AutoAway działa przez krótki czas, po czym spowrotem przełącza się na 'dostępny'... nie dzieje się to jednak za każdym razem... weird! :?
.nomis
Potwierdzam, AutoAway wyłacza się od razu sam. Co prawda tylko czasami, ale jednak... To zależy od jego widzi mi się. Nie mam kMigacza.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.