Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Status ukryty a niedostepny na ICQ
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
Lwiczek
Czemu po ustawieniu statusu niedostepny na jabberze, na ICQ zmienia mi sie status na disconnected i jak zrobic, zeby sie to nie zmienialo przy ukrytym...? :)
Sija
bo ICQ to transport jabberowy, wiec to chyba logiczne ?
Lwiczek
No w sumie... to to jest troche klopotliwe :(
UNK
QUOTE(Sija)
bo ICQ to transport jabberowy, wiec to chyba logiczne ?


Sija chyba zle zrozumiales kolege tongue.gif
ja mam tez cso takiego ale nei pisalem o tym bo zadko jestem na ukrytym.
wiec przechodzac do rzeczy, jesli ustawimy na jabberze ukryty to transporty ustawiaja sie na niedostepny (wg mnie powinny tez byc niewidoczne, no ale coz poradzic tongue.gif)

wiem ze chyba cos gdzies tam bylo ale nie pamietam
Sija
QUOTE(UNK)
QUOTE(Sija)
bo ICQ to transport jabberowy, wiec to chyba logiczne ?


Sija chyba zle zrozumiales kolege tongue.gif
ja mam tez cso takiego ale nei pisalem o tym bo zadko jestem na ukrytym.
wiec przechodzac do rzeczy, jesli ustawimy na jabberze ukryty to transporty ustawiaja sie na niedostepny (wg mnie powinny tez byc niewidoczne, no ale coz poradzic tongue.gif)

wiem ze chyba cos gdzies tam bylo ale nie pamietam


w takim wypadku zapraszam do konsoli jabberowej.
Olórin
to normalne. Transporty ustawiają sobie taki sam status jak nasz. Kiedy zmienimy się na niewidoczny to dla nich jestesmy niedostepni, mozna jedynie wyslac jednorazowo status (z menu kontekstowego). Wtedy trasnport może się połąćzy smile.gif))
Sija
QUOTE(Olórin)
to normalne. Transporty ustawiają sobie taki sam status jak nasz. Kiedy zmienimy się na niewidoczny to dla nich jestesmy niedostepni, mozna jedynie wyslac jednorazowo status (z menu kontekstowego). Wtedy trasnport może się połąćzy smile.gif))


nic z tego
UNK
QUOTE(Sija)
QUOTE(Olórin)
to normalne. Transporty ustawiają sobie taki sam status jak nasz. Kiedy zmienimy się na niewidoczny to dla nich jestesmy niedostepni, mozna jedynie wyslac jednorazowo status (z menu kontekstowego). Wtedy trasnport może się połąćzy smile.gif))


nic z tego


a no to sprawa wyjasniona tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.