Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KONNEKT/tlen
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
k4410ph
wiec tak wczesniej uzywalem na konnekcie tlena i gg a teraz samego gg i nie wiem jaka jest opcja ktora wylancza funkcje z konnekta.

ps.dzieki za odpowiedz!
dulek000
Torche zagmatwane...rozumiem, że chcesz wyłączyć tlena w konnekcie...wystarczy, że wyłączysz wtyczkę dwutlenek.
k4410ph
sorrki jeszcze kaca mialem ale jak mi bys powiedzial gdzie to sie wylacza w programie byl bym wdzieczny
dulek000
Konfiguracja (taki kluczyk biggrin.gif ) -> wtyczki -> Znajdź dwutlenek i wyłącz.
k4410ph
nie mam lamko dwutlenka
.nomis
Więc jak nie masz dwutlenka, to nie masz tlena smile.gif . Proste
zenq
QUOTE(k4410ph)
(...) lamko (...)

kultura przede wszystkim... :/
case
QUOTE(k4410ph)
nie mam lamko dwutlenka

a ja mam klamke i moge Cie z nia poznac.. 8) laugh.gif
dulek000
QUOTE(k4410ph)
byl bym wdzieczny


Jakoś nie byłeś :?
k4410ph
no sorry ja mam nadal tlena i nie dwutlenka wiec widac ze zadnej pomocy tu nie dostane
case
QUOTE(k4410ph)
no sorry ja mam nadal tlena i nie dwutlenka wiec widac ze zadnej pomocy tu nie dostane

mhm, probuj w NASA..
zenq
po pierwsze, jesli ktos chce Ci udzielic pomocy to wypadalo by obejsc sie do niego z szacunkiem... a skoro ty takowego nie posiadasz to i pomocy nie dostaniesz... cos za cos.
po drugie, dwutlenek to wtyczka ktora odpowiada za obslogle sieci tlen, wiec skoro nie masz wtyczki dwutlenek, to niemozliwoscia jest abys mial nadal aktywna siec tlen (no chyba ze uzywasz jabbera i transportow - ale to inna bajka)
k4410ph
QUOTE(dulek000)
QUOTE(k4410ph)
byl bym wdzieczny


Jakoś nie byłeś :?


nie jestem dlatego ze nie dostalem satysfakcjonujacej odpowiedzi no i widac ze chyba pomylilem fora bo zadnej tutaj kultury i zadnej fochowej pomocy wiec powiem jedno forum jest do bani!
zenq
wybacz, ale jesli (po podaniu instrukcji) nie umiesz odznaczyc jednej wtyczki to chyba pomylies nie tylko fora ale i programy.
w sprawach kultury tez przykladem nie swiecisz...
a sory, te instrukcje byly niefachowe... moze narysowac?
.nomis
QUOTE(k4410ph)
no sorry ja mam nadal tlena i nie dwutlenka wiec widac ze zadnej pomocy tu nie dostane


No to czego ty szukasz na forum Konnekta? :| Ty chyba cały czas masz tego kaca...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.